Warzone Mobile: Odkryj szczegóły wydarzenia Dzień Zero

Activision ujawniło, że po premierze Call of Duty: Warzone Mobile pod koniec tego tygodnia będzie zawierał nowy zwiastun premierowy, a także szczegóły na blogu dotyczące nadchodzącego wydarzenia uroczystości, Operacji: Day Zero. Oto podsumowanie wszystkich szczegółów dotyczących nowego wydarzenia i nagród.

Operacja: Dzień Zero

Wydarzenie inaugurujące, Operacja: Dzień Zero, pozwoli graczom zdobywać nagrody indywidualne i społecznościowe, wykonując wyzwania w Warzone Mobile. Nagrody z tego wydarzenia będą również dostępne w Modern Warfare 3 i Warzone, ponieważ Warzone Mobile obsługuje postęp na wielu platformach.

To wydarzenie obejmuje w sumie sześć spornych stref mapy, z pięcioma strefami dla Verdansk i jedną strefą w całości pokrywającą Wyspę Odrodzenia. Gracze, którzy wykonają określone czynności w odpowiednich strefach, zdobędą punkty wydarzenia, wykonując zadania takie jak otwieranie skrzyń z zaopatrzeniem, eliminowanie graczy, wypełnianie kontraktów, korzystanie z serii zabójstw, uderzenia głową i kupowanie przedmiotów na stacjach zakupów.

Te punkty wydarzenia przyczyniają się do indywidualnych nagród, a także odblokowują nagrody społeczności.

Nagrody społeczności za Operację: Dzień Zero

Pozłacany Diabelski Król : Duża naklejka – Strefa 1

Spalone początki : Animowana wizytówka – Strefa 2

Złoty Płomień : Godło – Strefa 3

Złoty Płomień : Schemat karabinu X12 – Strefa 4

Ciężki grzmot : Schemat karabinu M4 – Strefa 5

Złoty Upiór : Strój Ghost Operator – Strefa 6

Indywidualne nagrody za Operację: Dzień Zero obejmują emblematy, karty telefoniczne, naklejki, plany broni, ozdoby do broni, stroje pojazdów, naklejki i stroje operatora, które można odebrać w mobilnym sklepie eventowym Warzone do 3 kwietnia do 9:00 PT / 23:00 ET / 17:00 czasu GMT.

W innych wiadomościach Warzone Mobile Activision ogłosiło obsługę kontrolerów i ujawniło, że Backbone jest „oficjalnym partnerem w zakresie kontrolerów” dla gry mobilnej.

Źródło: www.bing.com