Warzone Mobile: Dostosuj swoje sterowanie i ciesz się maksymalną dostępnością gry

Warzone Mobile, długo oczekiwana gra wideo, ukaże się już za kilka tygodni. Bez względu na to, jak lubisz grać w mobilne gry typu strzelanki FPS, znajdziesz opcję dla siebie. Niezależnie od tego, czy wolisz sterowanie dotykowe, podłączony kontroler, czy ulubiony kontroler Bluetooth, którego używasz do grania na konsoli, Warzone Mobile daje Ci możliwość ich użycia. Ponadto cały zakres opcji dostosowywania jest w trakcie opracowywania.

Dostosowywanie elementów sterujących dotykiem

Jak wynika z nowego wpisu na blogu Activision, dostosowywanie elementów sterujących dotykiem jest bardzo szerokie. Obejmuje to wszystko, od gotowych ustawień sterowania po w pełni konfigurowalny HUD, pozwalający graczom wybrać rozmiar i lokalizację wszystkich elementów sterujących dotykiem. „W tym miejscu możesz wprowadzać nieograniczone zmiany w każdym aspekcie swojego schematu kontroli” – powiedział Activision. „To wszystko jest czysto opcjonalne, ale zazwyczaj gracze przeglądają to menu po wybraniu wstępnego ustawienia HUD, którego lubią używać, ale chcą dostosować położenie konkretnego przycisku ze względu na funkcjonalność lub wygodę. »

Automatyka i sterowniki bluetooth

Istnieje również kilka innych opcji umożliwiających automatyzację, takich jak automatyczne podnoszenie broni, opcja automatycznego odwracania się w stronę źródła obrażeń i inne, takie jak wspinaczka, spadochroniarstwo, wchodzenie po schodach i nie tylko. Gra wydaje się być bardzo przystępna dla wszystkich typów graczy, niezależnie od preferowanej metody gry. Pozostałe dwie opcje gry w Warzone Mobile to kontrolery Bluetooth, takie jak kontroler PS5, PS4 lub Xbox, a także kontroler mobilny Backbone One, oficjalny partner gry. Dostępna będzie ekskluzywna edycja „Prestige” Backbone Jeden z dodatkowymi tokenami Double XP, dostępny w ramach programu Best Buy Drops w aplikacji mobilnej Best Buy.

Ghost grający w kilka gier WZM pomiędzy misjami. Obraz za pośrednictwem Activision

Warzone Mobile zadebiutuje na całym świecie na iOS i Androidzie 21 marca.

Źródło: www.bing.com