Warzone Leaker mówi, że nowa mapa Pacyfiku nie jest osadzona w czasie II wojny światowej


Przez cały 12-sezonowy okres istnienia Warzone jego społeczność widziała, jak jej flagowa mapa Battle Royale, Verdansk, przechodzi od współczesności do 1984 roku, w zależności od tego, który tytuł Call of Duty był w centrum uwagi.

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono, że w listopadzie Warzone otrzyma nową mapę, która nie tylko zastąpi Verdansk, ale także zasygnalizuje początek pełnej integracji Call of Duty: Vanguard i Warzone, od tego czasu z pewnością miało sens założenie, że nowa oferta cofnęłaby graczy jeszcze dalej w czasie. Jednak według nowego wycieku Warzone wydaje się, że tak nie jest.

Wraz z premierą Call of Duty: Vanguard za prawie tydzień, dni z pewnością odliczają również czas, kiedy gracze będą musieli raz na zawsze pożegnać się z Verdansk.

Mimo to, jeśli chodzi o przecieki nadchodzącej mapy Pacyfiku, jest to trochę jałowe pustkowie.

Dzięki @BreadisModding na Twitterze możemy jednak ujawnić jeden niezapowiedziany szczegół — nadchodząca mapa Warzone Pacific nie jest osadzona w II wojnie światowej.

Bread wspomniał również, że nie wiedzą, czy nowa mapa pozostanie osadzona w latach 80. Black Ops Cold War, czy wróci do lat 20. Modern Warfare, ale z tym, jak „wszystko jest już ustawione” w Warzone, Pacific „nie może tak naprawdę wejść w scenerię lat czterdziestych”.

Chociaż Bread wspomniał również, że fani Call of Duty powinni traktować te informacje z przymrużeniem oka, dopóki nie zostaną potwierdzone, wyjaśnili również, w jaki sposób uzyskali wyciek z „dobrego źródła” i że są dumni z tego, że nie mówią niczego, co jest niepoprawne lub zbyt wcześnie do miejsca, w którym można to zmienić.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=5E92E5AD0BD2479886D1080C4AF94D26&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fwarzone-leaker-says-new-pacific-map-is-not-set-in-world-war-ii%2Far-AAQ1uR8&c=14438555112238137848&mkt=fr-fr