Warzone: Kompletny przewodnik, jak zostać najlepszym graczem w mgnieniu oka

Warzone różni się od swoich odpowiedników z różnych powodów. Jeśli w nią zagrasz, napotkasz progresywne systemy rozgrywki, mechanikę i komponenty w miarę ich mnożenia. Nic więc dziwnego, że zyskuje na popularności wśród graczy. Oprócz kultu otaczającego każdego COD-a (Call of Duty), w tytule tym pojawiła się długo oczekiwana premiera mapy. Radziecka metropolia nad Morzem Czarnym oferuje liczne możliwości podróży, które zapewniają graczom szybkie i intensywne wrażenia z gry.

Graj skutecznie

Warzone jest uważana za bardzo uzależniającą rozgrywkę dzięki mechanice rozgrywki pierwszoosobowej połączonej z poczuciem gry. Zatem każdy gracz chce być na szczycie, grając w tę grę, jeśli nie poświęci wielu godzin i nie poświęci się chaosowi w kontrolerze, nie będzie w stanie wywrzeć na nią żadnego wrażenia. Niestety, nie każdy ma ochotę i czas, aby się temu poświęcić. To jest główny powód, dla którego decydują się na korzystanie ze specjalistycznych hacków Warzone z LaviCheats. Te hacki ciężko pracują, aby w ciągu kilku chwil przenieść graczy od zera do bohatera, niezależnie od ich umiejętności i zdolności.

Wskazówki dotyczące efektywnej gry w Warzone

Jeśli chcesz efektywnie grać w Warzone, powinieneś postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Jeśli jesteś jak inni gracze, którzy chcą dobrze zacząć, musisz skonfigurować swoją minimapę. W ten sposób zdobędziesz najlepsze informacje, które pozwolą Ci podejmować skuteczne decyzje, które pomogą Ci wygrywać walki zbrojne i pozostać przy życiu. Jeśli chodzi o minimapę, musisz ustawić ją w kształcie kwadratu, a nie koła. Okrąg pomija znaczną część mapy, ograniczając w ten sposób ilość informacji, które możesz mieć w danym momencie. Jeśli potrafisz zlokalizować czerwoną kropkę na mapie, pokaże ona lokalizacje, a brak jej zobaczenia jest oczywisty. Dlatego nie powinieneś tworzyć swojej minimapy w kształcie koła, ale kwadratu.

Jeśli nie potrafisz skutecznie łupić, możesz stać się lepszy w Warzone. Zawsze zmieniaj zachowanie podczas ponownego ładowania lub konfigurację interakcji na coś wygodnego i łatwiejszego. Upewnij się, że używasz dotknięcia do interakcji. Następnie możesz zdecydować, czy chcesz, aby miało to pierwszeństwo przed ponownym ładowaniem. Spędzaj mniej czasu na interakcji i zbieraniu przedmiotów, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu na celowaniu, poruszaniu się i ostatecznie wygrywaniu.

Aby doskonalić się w Warzone, musisz być świadomy swojego otoczenia. Zawsze ustawiaj się we właściwym miejscu. Większość graczy Warzone przeocza fakt, że nie są świadomi tego, co znajduje się w kręgu i skąd mogą nadejść wrogowie. Nie planują też z wyprzedzeniem swojej pozycji. W rezultacie trafiają pomiędzy kilka drużyn. Dlatego zawsze rozglądaj się i znajdź najlepsze dla siebie opcje.

Podczas gry w Warzone wielu graczy zostaje uwięzionych i nie może znaleźć strefy. Ponadto nie słyszą pozostałych 3 drużyn przybywających za nimi. Jeśli chcesz być lepszy w tej grze, musisz wiedzieć, kiedy walki trwają długo, a kiedy obróciły się przeciwko tobie, ponieważ ten czynnik robi różnicę. Rozsądnie jest czytać o sytuacjach, które nie są korzystne dla Ciebie i Twojego zespołu. Ponadto musisz także nauczyć się odłączać i próbować później.

Powinieneś zwiększyć swój ruch poprzez zmiany przeciągania. W ustawieniach wybierz opcję „Przesuwanie działa”. » Oznacza to, że po wyjściu ze zjeżdżalni będziesz nadal szybko się poruszać, wysuwać i na boki, stale się wycofując. Po raz kolejny możesz także skorzystać na płynnym ruchu, dzięki któremu każdy gracz będzie przez większość czasu ostry.

Chociaż fajnie jest mieć w momencie załadunku zalety i wady akcesoriów, które są w 100% dokładne, kryje się w nich coś więcej, niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Dzieje się tak z powodu problemu zakulisowego. Czasami problem pojawia się również z powodu związku między różnymi akcesoriami. Niezależnie od sytuacji, każdy gracz powinien odwiedzić sekcję dla zaawansowanych na stronie szczegółowych statystyk, aby sprawdzić, czy modyfikacje, których dokonuje w broni, wyświetlają się tak, jak sobie tego życzy. Dzięki temu będzie mieć pewność, że otrzyma to, czego szuka.

Jeśli zamierzasz poprawić swoje wyniki w Warzone, musisz pilnie przestrzegać wszystkich wskazówek i wskazówek. Dzięki temu w mgnieniu oka zauważysz poprawę.

Źródło: www.bing.com