Warzone: Kolosalna łatka na sezon 4 Reloaded of Call of Duty

Ogromna aktualizacja Warzone jest już dostępna.

Sezon 4 Reloaded: główna aktualizacja Call of Duty: Warzone

Activision wydało dzisiaj ogromną aktualizację Reloaded sezonu 4 dla Call of Duty: Warzone na wszystkich platformach. Ponieważ jesteśmy w połowie roku, wielu fanów Call of Duty kieruje swoją uwagę na nową odsłonę serii zaplanowaną na jesień, Black Ops 6. Przed październikową premierą tego tytułu Warzone otrzyma jedną z największych aktualizacji od miesięcy , dodając mnóstwo nowej zawartości do gry Battle Royale. Ta aktualizacja Reloaded sezonu 4 do Call of Duty: Warzone, dostępna już do pobrania, zawiera różne poprawki błędów i zmiany w balansie różnych broni. Oprócz tych oczekiwanych zmian Activision dodało także nowy tryb gry zatytułowany Mutation Resurgence. Ten tryb gry jest odmianą Odrodzenia, który „usuwa całą taktykę i śmiercionośność łupów lądowych, pozwalając ci skupić się na zbieraniu i ulepszaniu DNA Operatora”. » Oprócz tego do Urzykstanu dodano nowy punkt szczególny w lokalizacji Popov Power.

Nowe funkcje i wydarzenia

Zdarzenie „Zmienione napięcie”:

Bombardowanie DNA miało miejsce w elektrowni Popov, otwierając nowe ścieżki wokół tej lokalizacji i pokrywając okolicę toksycznym środkiem chemicznym. Zachowaj ostrożność, chociaż ryzyko narażenia na działanie zielonego śluzu jest teraz mniejsze. Powinieneś skupić się na odkryciu konsekwencji tego poważnego ataku.

Aktualizacje map

Urzykstan:

Stopienie Mocy Popowa: Katastrofalna eksplozja zniszczyła dużą część Mocy Popowa. Główna wieża chłodnicza prawie całkowicie się zawaliła, a sam reaktor całkowicie pękł. Zniszczenia obejmują kilka okolicznych budynków. Nowa podziemna sieć nieznanych tuneli jest już dostępna.

Tryb gry i mutacje

Mutacja Odrodzenia:

Ten wariant Odrodzenia usuwa wszelkie taktyki i śmiercionośne elementy z łupów lądowych, pozwalając ci skupić się na zbieraniu i ulepszaniu DNA Operatora, aby odkryć mnóstwo mutacji!

Dostępne są różne mutacje, takie jak Bioshield, Divebomb, Mutant Leap, Toxic Stim Cloud, Sludge Sling, Mutant Cloak i Mutant Vision.

Gracze mogą teraz odkrywać wszystko, co nowe w aktualizacji Call of Duty: Warzone Sezon 4 Reloaded, sprawdzając pełne informacje o łatce.

Źródło: www.bing.com