Warzone: kamuflaże ze specjalnymi funkcjami

Nowy kamuflaż w Call of Duty: Warzone ma specjalną funkcję, która dodaje fajnego, świecącego w ciemności akcentu wielu broniom w grze. Jeśli chodzi o funkcje w grze, nowe kamuflaże i skórki Warzone należą do najważniejszych nagród że gracze czekają na to przez cały rok, a szczególnie ten kamuflaż jest zabawnym dodatkiem do wyglądu broni w grze.

Kamuflaż świecący w ciemności

W serii Call of Duty istnieje prawie niezliczona ilość gier, ale Warzone to flagowy tytuł free-to-play tej serii. Jeśli chodzi o gry typu Battle Royale, Warzone jest przez niektórych uważane za jedną z najlepszych, a regularne aktualizacje tych gier zapewniają graczom nowe, zabawne skórki i przedmioty. Niektóre z tych nowych skórek mogą być całkowicie szalone, jak niedawny dodatek Nicki Minaj do Warzone, ale czasami mogą to być bardziej praktyczne funkcje, jak nowy, fajny kamuflaż dla broni w grze. Broń w Warzone, różne odmiany mogą naprawdę pomóc się wyróżnić i właśnie to robi jeden z nowych dodatków do kamuflażu w grze.

Kamuflaż gwiazdowy, żałosny czy genialny?

Gracz Warzone znany jako IWasReloading87 na Reddicie pokazał specjalną cechę nowego kamuflażu „Gwiazda” w grze. Ten nowy kamuflaż świeci w ciemności, dzięki czemu broń wygląda niesamowicie zabawnie. Na pierwszy rzut oka może wyglądać jak kilka zwykłych gwiazd, ale pokrycie jego broni świecącymi w ciemności gwiazdami to nieoczekiwana cecha, która naprawdę wyróżnia ten kamuflaż od innych.

Chociaż IWasReloading87 pokazał ten kamuflaż na MP5, w komentarzach wyjaśnił, że jest on dostępny dla każdej broni w grze, a nawet dodał, że kamuflaż wygląda szczególnie fajnie, gdy jest używany na nożu. W Warzone jest kilka niesamowitych konstrukcji broni, a ozdabianie wybranej wersji broni grupą świecących w ciemności gwiazd to całkiem zabawny szczegół w przypadku tak niebezpiecznej broni. Kamuflaż ten może nie każdemu przypadnie do gustu, ale trudno zaprzeczyć, że nie sprawia frajdy.

Szalone funkcje zapewniające więcej zabawy

Ponieważ Call of Duty: Warzone jest jedną z najlepszych darmowych strzelanek na rynku, nowe funkcje, takie jak skórki i kamuflaże, pomagają przyciągnąć nowych graczy i sprawić, że długoletni fani będą wracać po więcej akcji. Nowe skórki i kamuflaże nie sprawią, że gracz będzie lepszy w grze, ale czasami ważne jest, aby skorzystać z funkcji, które mają po prostu zapewnić zabawę. Call of Duty zazwyczaj kładzie nacisk na poważną walkę, ale szansy na walkę jako Nicki Minaj z pistoletem maszynowym pokrytym świecącymi gwiazdami nie da się przepuścić.

Call of Duty: Warzone jest już dostępne na PC, PS4, PS5 i Xbox Series X/S.

Wniosek

Nowy świecący w ciemności kamuflaż w Call of Duty: Warzone dodaje broni zabawnego akcentu, wyróżniając ją na tle innych. Kamuflaż jest dostępny dla każdej broni w grze, a szczególnie fajnie wygląda na nożu. Choć może nie każdemu się to spodobać, świecący w ciemności kamuflaż gwiazdowy dodaje grze zabawny i przyjemny element.

Źródło: gamerant.com