Warzone i MW3: Wydarzenie domeny Vortex War: darmowe nagrody, dodatkowe PD i więcej

Sprawdź nowe wydarzenie Vortex War’s Domain dla Warzone i Modern Warfare 3

Nowe wydarzenie Vortex War’s Domain pojawiło się w Warzone i Modern Warfare 3 i oferuje graczom mnóstwo darmowych nagród, których nie mogą przegapić. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby w pełni go wykorzystać.

Wydarzenia w grze w CoD

Każdy sezon Call of Duty jest naznaczony wydarzeniem w grze, niezależnie od tego, czy jest to święto sezonowe, takie jak CODMAS, czy oczekiwanie na kolejną wielką rzecz, taką jak wydarzenie Nuke na początku gry. Te zamieszanie w grze sprawia, że ​​gracze wracają po krótki okres czasu, aby nie tylko zobaczyć, co jest w ofercie, ale także zdobyć kosmetyki, które szybko znikają z gry.

I tym razem to właśnie Vortex War’s Domain na MW3 i Warzone jest w centrum uwagi, z krótkim wydarzeniem i nagrodami, które nie będą dostępne długo.

Daty wydarzeń w MW3 i Warzone

Wydarzenie domeny Wojny Wirowej rozpoczęło się w środę, 3 stycznia i potrwa do środy, 17 stycznia. Gracze mają zatem dwa tygodnie na skorzystanie z dostępnych nagród.

Żadne wydarzenie w grze w CoD nie byłoby kompletne bez części nagród, a wydarzenie Vortex War’s Domain nie jest wyjątkiem.

Darmowe nagrody w domenie Vortex War

Wydarzenie to nie wymaga żadnych opłat ani specjalnych wyzwań i oferuje 15 darmowych nagród za zwykłą grę w CoD. Po prostu zdobądź XP, aby z czasem zdobyć te gadżety. Jednakże użycie skórki War Horse, przedmiotu kosmetycznego dostępnego w pakiecie Horsemen War: Tracer, zapewni ci premię w wysokości 1000XP na mecz podczas tego wydarzenia.

Oto przegląd 15 dostępnych nagród:

„Koza” : Naklejka na broń – 7500 XP
Żeton podwójnego XP : 16 500 PD
„Przez dym” : Duża naklejka – 27 000 XP
Żeton XP podwójnej broni : 39 000 PD
Zaklęcie „Duchowy Ogień”. : 53 500 PD
„Ogień Czaszki” : Duża naklejka – 71 000 XP
Godło „Wulkan”. : 91 000 PD
Karta telefoniczna „Trochę zardzewiała”. : 115 000 PD
Żeton XP podwójnej przepustki bojowej : 145 000 PD
„Skrzydlaty ogień” : Naklejka na broń – 176 500 XP
Żeton podwójnego XP : 215 500 PD
„Wykute w płomieniach” : Karta telefoniczna – 262 000 XP
„Zgniłe Czaszki” : Naklejka na broń – 317 000 XP
Żeton XP podwójnej broni : 381 500 PD
„Magma” : Kamuflaż – 458 500 PD

Nie ma wątpliwości, że tego wydarzenia nie można przegapić. Więc nie czekaj dłużej, aby wziąć udział i zebrać wszystkie te ekskluzywne nagrody!

Źródło: www.dexerto.com