Warzone Ghost Glitch renderuje profit nierzetelny


Błąd Warzone sprawia, że ​​zawsze popularny profit Duch nie działa zgodnie z przeznaczeniem podczas meczów prywatnych i publicznych w sezonie 6.

Firma Raven Software była w ostatnich tygodniach co najmniej zajęta, jeśli chodzi o Call of Duty: Warzone, nie tylko z powodu wciąż trwającego wydarzenia Nawiedzone Halloween, ale także z powodu czkawek, które przyciągnęły dużą uwagę społeczności. deweloperzy do naprawienia. Jednym z nich było usunięcie trybów Plunder, Clash i Payload, z których przynajmniej jeden powinien powrócić wraz z aktualizacją playlisty z 28 października. Kolejnym był problem uniemożliwiający niektórym graczom założenie skórki Ghost of War, który, jak powiedział Raven, już rozwiązali.

Jednak w chwili pisania tego tekstu nadal wydaje się, że istnieje poważna usterka, która powoduje, że Profit Ducha działa bardzo niespójnie.

Jak wspomniano na oficjalnej tablicy Tello Ravena, wciąż badają poprawkę dla profitu Ducha. Według wielu graczy Warzone w tej chwili Ghost działa poprawnie przez około połowę czasu, kiedy powinien.

Dla tych, którzy potrzebują odświeżenia, oto oficjalny opis profitu Ducha w Warzone:

„Niewykrywalny przez UAV, drony radarowe i czujniki bicia serca. Nadal pojawiają się na radarze serii zabójstw podczas strzelania z broni. Wykrywalny przez zaawansowany UAV, ale usuwa kierunek”.

Podczas gdy Ghost wydaje się trzymać graczy z dala od czujników bicia serca, zgodnie z zamierzeniami, usterka wydaje się sprawiać, że gracze Ghosted nadal pojawiają się na UAV, kiedy nie powinni.

To sprawia, że ​​bitwa wywiadowcza jest niespójna nie tylko dla drużyn, które chcą ukryć swoje lokalizacje, ale także dla tych, którzy chcą zaangażować się w walki, które próbują zrozumieć sporadyczne plamki pojawiające się na minimapie.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4EA20F36BC2B471083C82ED292D71791&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fwarzone-ghost-glitch-renders-perk-unreliable%2Far-AAPYT94&c=10927880274634993576&mkt=fr-fr