Warzone Forgotten AR: „Fenomenalne” wsparcie snajperskie

Poznaj nowy, zapomniany Reloaded AR z sezonu 5 Warzone, który oferuje „fenomenalne” wsparcie snajperskie dzięki niskiemu odrzutowi i zabójczemu czasowi reakcji.

Zwiększona rentowność w starciach na duże odległości

Call of Duty: Warzone Sezon 5 Reloaded rozpoczął się kilkoma ulepszeniami broni dla prawie każdego karabinu szturmowego w grze. Po tym jak Cronen Squall zdominował metę na wiele miesięcy, Activision starało się dodać dodatkową „żywotność” do przestrzeni walki na duże odległości. Modyfikacje broni, w tym redukcja mocy Szkwału Cronena, umożliwiły pojawienie się kilku nieoczekiwanych opcji.

Odkrycie Tempusa Razorbacka

Pomimo popularności M13B w Warzone, twórca zawartości WhosImmortal ujawnił nieoczekiwaną broń, która zapewnia wsparcie elitarnych snajperów w Al Mazrah, wyspie Ashika, Vondel i twierdzy Al Bagra. Jego najnowszy film na YouTube przedstawia Tempus Razorback, zapomniany AR wydany podczas 4. sezonu Warzone. Broń ta nigdy tak naprawdę się nie przyjęła, ale teraz może być najlepszą opcją do obsługi OP Signal 50.

Jeśli chodzi o styl gry ze wsparciem snajperskim, Razorback jest fenomenalny” – wyjaśnia WhosImmortal. „Jego wydajność w przeliczeniu na magazynek nie jest fenomenalna, ale trzeba sobie z tym poradzić, aby uzyskać taką szybkość reakcji. »

Imponująca wszechstronność

Karabin szturmowy jest łatwy w obsłudze i radzi sobie z zadaniami na różnych dystansach. Broń jest skuteczna na dystansie 10 metrów, 30-40 metrów, a nawet 60-70 metrów, głównie dzięki „niskiemu odrzutowi”. Tempus Razorback w najbliższym czasie nie wyprzedzi M13B jako najlepszy karabin szturmowy w sezonie 5 Warzone Reloaded, ale z pewnością oferuje bardziej wszechstronną opcję jako wsparcie snajperskie.

Sprawdź konfigurację Warzone Sezon 5 WhosImmortal Reloaded Tempus Razorback:

Konstrukcja jest dość prosta, ale WhosImmortal podkreśla jakość lufy DM Proto-Grip Underbarrel dla Tempus Razorback. To akcesorium zapewnia „lepszą stabilność i stabilność”, a także „bezpośrednią kontrolę poziomą”, dzięki czemu karabin jest „niezwykle przewidywalny” i łatwy w strzelaniu.

Źródło: www.dbltap.com