Warzone: Dodano nową broń, co dzieje się ze starymi z MW2?

Gracze z Strefa wojny ubolewam nad włączeniem broni MW2 I MW3 w grze, uznając je za znikome.

Nowa broń dla Warzone i MW3

Aktualizacje w środku sezonu Strefa wojny i MW3 przybywa z dwiema nowymi broniami: SOA Subverter i Soulrender, a także nową zawartością i zmianami.

Porzucono starszą broń

Pomimo regularnego dodawania nowej broni, wiele starych zostało porzuconych na rzecz nowych, w szczególności spora liczba broni MW2 które nie są już konkurencyjne. Gracze uważają, że nie jest to interesujące, ponieważ stara broń jest uważana za przestarzałą w porównaniu z bronią MW3z szalonym czasem reakcji.

Opinie udostępniane na Reddicie

Użytkownik Reddita podkreślił tę opinię na subreddicie CODWarzonetwierdząc, że żadna z broni MW2 nie otrzymał aktualizacji lub nie może konkurować z bronią MW3. Wielu graczy wyraziło chęć modernizacji tej broni.

Niektórzy nadal używają broni MW2 z miłości do nich, pomimo ich nieskuteczności. Inni uważają, że wybory te motywowane są czynnikami marketingowymi, aby zachęcić do zakupu nowych produktów.

Wspólne opinie i sugestie

Niektórzy gracze w to wierzą Strefa wojny byłoby lepiej bez broni MW2, biorąc pod uwagę, że gra jest zagracona i niezbyt funkcjonalna. Jednak inni uważają, że mimo wszystko pewna broń pozostaje opłacalna, podając kilka konkretnych przykładów.

Nauczyć się więcej o Strefa wojnysprawdź szczegóły dotyczące ulepszenia polowego PDS, a także wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu będącym crossoverem Dune 2, Dune Rule of Fate.

Źródło: www.charlieintel.com