Warzone Caldera Zamknięcie w środę

Call of Duty to jedna z najbardziej ukochanych i popularnych serii wszechczasów w gatunku strzelanek survivalowych. Ta seria gier, opracowana przez Infinity Ward we współpracy z Raven Software i dystrybuowana przez Activision, jest popularna wśród graczy na całym świecie. Jedną z najpopularniejszych gier z tej serii jest Call of Duty: Warzone Caldera, darmowa gra survivalowa typu Battle Royale. Gra, która została oficjalnie wydana 10 marca 2020 roku, została uznana zarówno przez krytyków, jak i publiczność za niesamowitą grę. Niestety Activision ogłosiło, że w najbliższą środę serwery gry zostaną zamknięte, co rozczarowało graczy. Oto wszystko, co wiemy o zamknięciu Call of Duty: Warzone Caldera w tę środę.

Call of Duty: Warzone Caldera: zamknięcie usług sieciowych i serwerów

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Activision ogłosiło, że oryginalne Call of Duty: Warzone Caldera zostanie wyłączone 21 września 2023 roku, czyli w najbliższą środę. Ogłosili tę druzgocącą wiadomość za pośrednictwem tweeta opublikowanego na ich oficjalnym koncie na Twitterze. Tweet został opublikowany 22 czerwca 2023 r. Oto tweet opublikowany na ich oficjalnym koncie na Twitterze:

„W miarę jak #Warzone będzie się rozwijać i nadejdą nowe, ekscytujące doświadczenia, Warzone Caldera zamknie swoje podwoje 21 września. Wszystkie tryby gry Caldera, postępy graczy, ekwipunki i usługi sieciowe wygasną tego dnia. Dowiedz się więcej 👉 [lien du site]”

Activision zamieściło także bardziej szczegółowe ogłoszenie na oficjalnym blogu Call of Duty wraz z postem na blogu. W tym poście na blogu wyjaśnili, że powodem zamknięcia gry była chęć skupienia się na „nowych, ekscytujących doświadczeniach” i Call of Duty: Warzone 2.0. Kiedy Call of Duty: Warzone 2 zostało wydane w listopadzie 2022 roku, Activision ponownie wypuściło oryginalną grę Warzone jako Call of Duty: Warzone Caldera. Gra została nazwana na cześć mapy wyspy inspirowanej II wojną światową, zatytułowanej „Caldera”. Gra została uproszczona i można nią grać wyłącznie na mapie Caldera, po usunięciu mapy początkowej Verdansk. Gra została również tymczasowo wstrzymana przed premierą Warzone 2.

Activision wyjaśniło w poście na blogu, że wszystkie usługi sieciowe, ekwipunki i postępy graczy zostaną całkowicie wyłączone w tę środę, tj. 21 września 2023 r. Stwierdzono również, że cała zakupiona zawartość w grze będzie dostępna w Modern Warfare, Black Ops Cold Wojna i Straż Przednia tylko w trybach wieloosobowych. Twierdzili również, że zamknięcie Warzone Caldera nie będzie miało wpływu na postęp gracza, ekwipunek i rozgrywkę na innych mapach, takich jak Al Mazrah w „bieżącej Warzone”.

Czas zamknięcia serwera Call of Duty: Warzone Caldera

Jeśli chodzi o to, kiedy serwery Call of Duty: Warzone Caldera zostaną wyłączone w najbliższą środę, nie zostało to potwierdzone. Można jednak założyć, że będzie tak samo jak podczas aktualizacji, wydarzeń czy zmian playlist itp. Przybliżone godziny zamknięcia serwerów w środę są następujące:

– 10:00 (czasu pacyficznego)
– 13:00 (czasu wschodniego)
– 18:00 (brytyjskiego czasu letniego)
– 12:00 (czasu centralnego)
– 19:00 (czasu środkowoeuropejskiego letniego)

Nie trzeba dodawać, że kiedy Activision ogłosiło to ogłoszenie 22 czerwca 2023 r., wcale nie zostało ono dobrze przyjęte przez opinię publiczną. Teraz, gdy wreszcie nadszedł ten dzień, wydawcy z pewnością spotykają się z dużą reakcją na swoją decyzję. Gracze byli bardzo rozczarowani, że gra została rozebrana i ostatecznie zamknięta. Jedyną dobrą wiadomością dla graczy Call of Duty w 2023 roku jest zaplanowana na 10 listopada premiera Call of Duty: Modern Warfare 3.

Dlatego najlepiej już dziś nastawić budzik, aby zagrać w Call of Duty: Warzone Caldera przed zamknięciem w środę, bo drugiej szansy nie będzie. Nie zapomnij zamówić w przedsprzedaży Call of Duty: Modern Warfare 3 na wybranej przez siebie platformie, nie możesz tego przegapić! Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej wiadomości o Call of Duty, ponieważ z pewnością będziemy Cię na bieżąco informować.

Źródło: www.bing.com