Warzone Best SMG Lista poziomów sezonu 6 (każda broń rankingowa)


Wraz z nadejściem długo oczekiwanej aktualizacji Call of Duty Warzone sezonu 6, gracze z zapartym tchem czekali na poznanie najlepszych broni, w tym potężnego pistoletu maszynowego. Dodatkowo w nowej aktualizacji pojawi się nowy pistolet maszynowy. Być może zastanawiasz się, jakie są najlepsze pistolety maszynowe w tej grze, więc mamy dla Ciebie poprawkę. Na tej liście poziomów skompilujemy wszystkie pistolety maszynowe w COD Warzone, od najlepszych do najgorszych. Dzięki tej liście z łatwością będziesz mógł wybrać najlepsze pistolety do swojego arsenału.

Najlepsza lista poziomów SMG w 6 sezonie COD Warzone

Pistolet maszynowy poziomu S w Warzone

Mac-10

Mac-10 jest jedną z najpopularniejszych broni w Warzone i jest z pewnością jedną z najlepszych i najwyżej ocenianych SMG w sezonie 6. Jego obecność we wcześniejszych sezonach COD Warzone pomogła mu również stać się znaną i niezawodną bronią wybór dla kilku graczy.

Ze wszystkich pistoletów w kategorii pistoletów maszynowych Mac-10 ma najszybszy czas zabicia. To sprawia, że ​​jest niezwykle potężny.

Biorąc to wszystko pod uwagę, warto zauważyć, że w tym segmencie gry są nowsze bronie, które charakteryzują się lepszą wydajnością. Jednak pomimo tego Mac-10 nadal utrzymuje swoje miejsce jako jedna z najlepszych broni w grze.

Żaba rycząca

żaba byka

Podczas gdy Mac-10 jest wysoko oceniany przez graczy, którzy przeszli przez ostatnie sezony, Bullfrog jest prawdopodobnie najlepszym pistoletem maszynowym w sezonie 6 Warzone i słusznie. Ten pistolet zapewnia prędkość pocisku opasującego zarówno w bitwach CQB, jak i na średnim dystansie. Bullfrog po raz pierwszy pojawił się w meta Sezon 5 i tylko poprawił się w najnowszej aktualizacji gry.

Wersje MP5 CW + MW

mp5 cw zimna wojna smg lista poziomów

mp5 mw modern warfare wezwanie do służby

MP5 CW + MW SMG to broń, która była częścią zarówno Modern Warfare, jak i zimnej wojny Call of Duty. Jest dość popularny ze względu na łatwość użycia i możliwość zadawania wrogom dużych obrażeń. Łatwość sterowania dotyczy również odrzutu poziomego i pionowego. Wersje MP5 Cold War i Modern Warfare są również świetne do użycia na średnim i bliskim dystansie.

OT 9 SMG

Ots

Jedna z nowszych broni w Call of Duty Warzone, OTs 9 SMG to świetny wybór, jeśli chcesz zaangażować się w walkę w zwarciu, a także oferować przyzwoite obrażenia na średnim dystansie.

SMG poziomu A w Warzone

Mediolan 821

Mediolan 821

Najlepszy model w 5 sezonie Warzone, Milano 821 nadal trzyma się dobrze w szóstym sezonie gry, i całkiem słusznie. Chociaż ta broń może nie dorównać swoim odpowiednikom z wyższych poziomów z tej listy, nadal oferuje świetne osiągi na średnim i bliskim dystansie, w połączeniu z niskim odrzutem.

PPSz-41

ppsh 41 dorsz warzone

PPSh-41 po raz pierwszy pojawił się w trzecim sezonie COD Warzone i przez pewien czas zyskał popularność i uznanie w społeczności. Jego wysoki odrzut w połączeniu z dobrą szybkostrzelnością czyni z niego świetną broń, o ile używa się odpowiedniego wyposażenia.

LC-10

lc 10 smg

Chociaż LC 10 może mieć krótszy czas zabijania niż Mac-10, nadal może pochwalić się przyzwoitym odrzutem pionowym. Zwiększa to jego zdolność do walki z przeciwnikami, którzy są blisko ciebie lub znajdują się na średnim dystansie.

MP7

mp7 pistolet sub-maszyna

Wyposażony w 60-nabojowy magazynek i dodatki zmniejszające odrzut, MP7 zamienia się w bestię z pistoletu maszynowego w Warzone w sezonie 6. Dzięki niemu możesz znokautować wielu wrogów znajdujących się w bliskiej odległości.

Pistolet maszynowy poziomu B w 6 sezonie Warzone

Fenek

fenku warzone

Fennec to pistolet maszynowy, który zapewni Ci jedną z najszybszych szybkostrzelności spośród wszystkich innych broni na tej liście. Jedyną jego wadą jest to, że oferuje ograniczony zasięg. Jego niski zasięg w połączeniu ze słabym poziomem obrażeń sprawia, że ​​jest to przeciętny wybór.

CX-9

cx 9

CX-9 to całkiem przyzwoita broń, która trafia na poziom B tej listy Warzone. Jego odrzut jednak zawodzi i często skutkuje rozczarowującym działaniem. Powinieneś próbować używać go tylko tak długo, jak możesz kontrolować odrzut.

AK-74U

jang 74 ty

AK-47U trafił do pierwszego sezonu Warzone wraz z bronią z czasów zimnej wojny. Jego duży potencjał obrażeń i zdolność do zadawania obrażeń strzałami w głowę sprawiły, że w końcu stał się bardzo popularny. Jeśli użyjesz tej broni z dodatkami zmniejszającymi odrzut i powiększonymi magazynkami, będziesz w stanie wydobyć z niej to, co najlepsze w bitwach na krótkim dystansie. Podczas korzystania z niego pamiętaj, że nie działa dobrze poza zasięgiem 20 metrów.

TEC-9

tec 9 najlepszy pistolet

Podczas gdy TEC-9 zachwycił publiczność w sezonie 5, jego szum stopniowo spadał w szóstym sezonie Warzone. W porównaniu z innymi działami z tej listy, TEC-9 jest dość przeciętny.

Poziom C

Uzi

uzi poziom

Broń tę znajdziesz we wcześniejszych etapach gry. To świetny pistolet maszynowy do użycia początkowo w grze, jednak wkrótce zostaje zdeklasowany przez inne pistolety z tej listy. To nie jest rodzaj broni, którą trzymasz w swoich zrzutach wyposażenia.

PP19 Bizon

bizon-dorsz-warzone

Ta broń nigdy nie była tak naprawdę popularna w poprzednich edycjach Warzone i to samo dotyczy również sezonu 6. Przy niskim czasie zabijania, złych statystykach obrażeń i słabym celowaniu, prawdopodobnie nie jest to godna polecenia broń dla większości graczy.

SIE

sie smg

Prawie wszystko w AUG jest w najlepszym razie średnie. Choć nie ma większych wad, nie ma też niczego wartego uwagi. Zalecamy całkowite unikanie tej broni.

P90

p90-dorsz-smg

P90 może pochwalić się dużym magazynkiem i niskim odrzutem, jednak nie pozostawia śladu słabą celnością i spadkiem obrażeń. Przewyższają go działa na wyższych poziomach zarówno na długim, jak i krótkim dystansie.

Poziom D

Napastnik 45

Lista poziomów napastnika 45 sub karabinów maszynowych

Ta konkretna broń została zaprojektowana tak, aby dobrze radziła sobie tylko w bitwach na średnim i długim dystansie, co sprawia, że ​​jest to dość mylący wybór dla każdego. Lepiej jest wybrać broń, która jest wszechstronna, niż iść z pistoletem maszynowym, który jest nieskuteczny w większości sytuacji. Nie polecana broń.

ISO

iso dorsz

Jedna z najmniej godnych polecenia broni i nie bez powodu. Ten pistolet maszynowy zadaje bardzo krótkie obrażenia i tak jak każde inne działo na tym poziomie, jest całkowicie zniszczony przez pistolety maszynowe znajdujące się wyżej na tej liście.

KSP 45

ksp 45 smg

Ten konkretny pistolet maszynowy radzi sobie słabo we wszystkich zakresach. To sprawia, że ​​jest to kiepski wybór w każdej sytuacji. Jego jedyną zaletą jest niski odrzut, ale nawet to nie czyni go wystarczająco atrakcyjnym.

Były to wszystkie SMG w rankingu od najwyższego do najniższego w sezonie 6 Warzone. Z pomocą tej listy będziesz w stanie podjąć najlepszą decyzję, jeśli chodzi o wybór idealnego pistoletu maszynowego następnym razem, gdy zagrasz w grę.

Teraz, gdy znasz już wszystkie najlepsze pistolety maszynowe, sprawdź nasz przewodnik na jak zostać zombie w COD Warzone.

Source : https://gamertweak.com/best-smg-tier-list-cod-warzone/