Warzone 3.0: Data wydania nowej aktualizacji Warzone

Aktualizacja Modern Warfare 3 dla Warzone

Premiera Modern Warfare 3 zbiegła się z łatką dla Warzone, chociaż miało to więcej wspólnego z nową uniwersalną platformą serii (Call of Duty HQ), z której korzystają obecnie wszystkie współczesne odsłony. Z jednej strony ten klient gromadzi wszystkie dane pod jednym dachem. Z drugiej strony rozmiar pliku HQ szybko wymyka się spod kontroli i jeśli gra COD, w którą nie grasz, otrzyma aktualizację, nadal będziesz musiał ją pobrać.

Ta łatka nadal zapewniała COD HQ znaczną część danych z Modern Warfare 3, co ułatwi wdrożenie jej map i broni w Warzone, ponieważ ta gra również korzysta z klienta HQ. Jeśli chodzi o to, kiedy Warzone faktycznie wykorzysta te dane, nikt nie może zgadnąć, ale to nie powstrzymuje nas od stawiania hipotez.

Możliwość nadchodzącej aktualizacji Warzone

Ponieważ Warzone 2.0 zapoczątkowało nowy sezon, rozsądne jest założenie, że przyszły sezon Warzone może zawierać tę zawartość, wyznaczając początek Warzone 3.0, prawdopodobnie pod każdym względem oprócz nazwy. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w połowie sezonu 6, ta hipotetyczna aktualizacja Warzone może wystartować najwcześniej 6 grudnia.

Przynajmniej możemy z całą pewnością powiedzieć, że kolejna duża aktualizacja Warzone zostanie wypuszczona w grudniu. Dzieje się tak, ponieważ zespół Warzone potwierdził wcześniej, że nowa mapa trybu (Urzikstan) zostanie uruchomiona we wrześniu wraz z nowym sezonem gry. Opóźnienia są zawsze możliwe, ale z pewnością taki jest obecny plan.

Niechęć ze strony zespołu Warzone

Dlaczego zespół nie przedstawił nieco jaśniej planów dotyczących aktualizacji Warzone? Poza tym, dlaczego kolejna duża aktualizacja Warzone nie została wydana nieco wcześniej? Znowu nikt nie wie, ponieważ zespół PR firmy pozostaje powściągliwy. Jednakże powszechnie donoszono, że prace nad Modern Warfare 3 przyspieszono ze względu na pewne zmiany w harmonogramie (pomimo wewnętrznego sprzeciwu wobec tej sugestii). Biorąc pod uwagę pośpiech w rozwoju, prawdopodobnie nie powinno dziwić, że wcześniej planowana aktualizacja Warzone również poniosła porażkę.

Ostatecznie nie jest zaskakujące, że biorąc pod uwagę słaby odbiór Modern Warfare 3, Activision prawdopodobnie planowało ogłosić więcej wieści o Warzone, ale wycofało się, zakładając, że zostanie to odebrane jako sól w wodzie. Rana pozostawiona przez Modern Warfare 3.

Miejmy nadzieję, że Activision wkrótce opublikuje swoje plany dotyczące Call of Duty: Warzone 3.0 (czy jakkolwiek planuje to nazwać).

Źródło: www.bing.com