Ograniczenia serii zabójstw w Call of Duty: Warzone 2 – Treyarch Studios reaguje.

Treyarch Studios ogranicza dwie serie zabójstw w Call of Duty: Warzone 2

Treyarch Studios ogłosiło, że dwie z bardziej kontrowersyjnych serii zabójstw w grze Call of Duty: Warzone 2, Cluster Mine i Bomb Drone zostały ograniczone w grze rankingowej na podstawie opinii graczy.

Serie zabójstw są istotnymi aspektami Strefa wojny 2, dając graczom uczciwą przewagę, jeśli zdobędą trzy lub więcej zabójstw bez śmierci. Są ograniczenia w Strefa wojny 2 gry rankingowej, które zostały teraz zaktualizowane o dwie dodatkowe serie, które zdaniem graczy są przesadzone.

„Strefa wojny 2 wprowadził graczy do trybu rankingowego opartego na poziomach w Reloaded Season 3, który wykorzystuje system rankingowy podobny do systemu Legendy Apexa I Nowoczesna wojna 2.”

Wymaga od graczy zdobycia ocen umiejętności, aby wspiąć się na siedem standardowych dywizji. Pod koniec sezonu wszyscy gracze są odrzucani z powrotem do najniższej ligi poziomu pierwszego poniżej miejsca, w którym zakończyli. Oprócz sezonowych nagród rankingowych, gracze mogą wykonywać wyzwania, aby zdobywać unikalne przedmioty, w tym odciski broni i ozdoby na broń.

Ograniczenia dla Cluster Mine i Bomb Drone

Treyarch Studios ogłosiło na Twitterze, że serie zabójstw Cluster Mine i Bomb Drone zostały ograniczone w grze rankingowej. Nie będą już wypadać jako łupy, a Cluster Mine została zastąpiona przez Revive Pistol na stacjach kupna. W kolejnym oświadczeniu Treyarch powiedział, że dzięki tej zmianie ma na celu sprzyjanie rywalizacji i fair play.

Wiele Strefa wojny 2 gracze mieli problemy z tymi dwiema seriami, mimo że byli już osłabieni. Nie podano jeszcze daty powrotu serii zabójstw Cluster Mine i Bomb Drone.

Reakcja graczy

Killstreaks były dostępne w Strefa wojny 2 i Nowoczesna wojna 2 wraz z pierwszymi premierami gier i stały się kluczową częścią rozgrywki. Treyarch Studios przełamało długotrwały trend serii zabójstw Strefa wojny 2 dzięki czemu gracze mogli wyposażyć maksymalnie trzy z nich, podczas gdy poprzednio mogli wyposażyć tylko dwie serie zabójstw Call of Duty Gry.

Reakcja graczy na tę zmianę była w przeważającej mierze pozytywna, a niektórzy twierdzili, że Treyarch wykonuje dobrą robotę, faworyzując wszystkie style gry. Seria zabójstw w Nowoczesna wojna 2 i Strefa wojny 2 wydają się działać znacznie lepiej ze zmianami balansu.

Na razie Cluster Mine i Bomb Drone, dwie z najbardziej nielubianych serii zabójstw w grze, nie będą dostępne do użycia w grze rankingowej, choć prawdopodobnie tylko tymczasowo.

Call of Duty: Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2 jest obecnie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: Gamerant.