Call of Duty: Warzone 2 – Wyłączono czat głosowy i tekstowy w grze rankingowej

Funkcja zbliżeniowego czatu głosowego i globalnego czatu tekstowego wyłączona w grze rankingowej Call of Duty: Warzone 2

Firma Raven Software ogłosiła, że ​​wyłączyła funkcję zbliżeniowego czatu głosowego i globalnego czatu tekstowego Call of Duty: Warzone 2 gra rankingowa. To oznacza, że ​​gracze nie będą mogli komunikować się z kolegami z drużyny i wrogami w grze. Ograniczenia w Strefa wojny 2 gra rankingowa została wcześniej rozszerzona poprzez usunięcie serii zabójstw min kasetowych i dronów bombowych.

Reakcja graczy na tę decyzję była w przeważającej mierze pozytywna, a niektórzy twierdzili, że twórcy wykonali świetną robotę, utrzymując równowagę gry.

Nowe funkcje w Strefa wojny 2

Strefa wojny 2 różni się od swojego poprzednika, wprowadzając nowe funkcje rozgrywki i zmiany, takie jak dodanie list odtwarzania z perspektywy trzeciej osoby, przerobiony tryb Gułag 2 na 2 i różne wyposażenie. Inne funkcje, takie jak dzielone kręgi gazowe i tryb DMZ w Strefa wojny 2 oferują również graczom swobodną zabawę.

Zbliżeniowy czat głosowy to jedna z tych fajnych funkcji, pozwalająca graczom rozmawiać z członkami drużyny znajdującymi się w pobliżu na mapie. Chociaż to narzędzie komunikacji może być używane do tworzenia immersyjnych interakcji, wielu graczy uważa, że ​​zwiększyło to poziom toksyczności w grze.

Usunięcie funkcji

Raven Software ogłosiło, że wyłączyło czat głosowy i globalny czat tekstowy Strefa wojny 2 gra rankingowa. Nie podano konkretnego powodu wyłączenia tych funkcji. Deweloperzy powiedzieli, że decyzja została podjęta po dalszym rozważeniu z Treyarch Studios. Teraz gracze nie będą mogli słyszeć i rozmawiać ze swoimi kolegami z drużyny i wrogami w meczach rankingowych.

W komentarzach reakcja na tę decyzję była zdecydowanie pozytywna. Ale nie wszyscy są zadowoleni z usunięcia tych funkcji, a niektórzy gracze twierdzą, że Raven Software usunął również zabawny aspekt gry. Zbliżeniowy czat głosowy i globalny czat tekstowy okazały się dwiema kontrowersyjnymi funkcjami Strefa wojny 2, pozwalając niektórym graczom nękać innych w grze. Chociaż niektórzy Strefa wojny 2 gracze mogli używać zbliżeniowego czatu głosowego w kreatywny sposób, aby uzyskać sprawiedliwą przewagę, narzędzie komunikacyjne nie podobało się niektórym graczom, ponieważ otwierało drzwi do nękania. Z drugiej strony globalny czat tekstowy utorował drogę dla niektórych toksycznych treści, które mogą zaszkodzić graczom w lobby gry.

Koordynacja działań z kolegami z drużyny

Zbliżeniowy czat głosowy to jedna z najlepszych funkcji Strefa wojny 2, która zwiększa świadomość taktyczną graczy i pozwala im koordynować działania z kolegami z drużyny. Na razie gracze będą musieli grać w trybie swobodnym Strefa wojny 2 tworzyć zabawne sposoby, aby ich gry były zabawne i chaotyczne. Nie wiadomo, kiedy i czy te dwie funkcje zostaną ponownie dodane do gry rankingowej.

Call of Duty: Warzone 2 jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646c87e68da14602abd8aaf4d29e77fd&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-disables-proximity-chat-ranked-play%2F&c=12830389494196562729&mkt=fr-fr.