Warzone 2 Wydarzenie św. Patryka w końcu przynosi karabin snajperski z jednym strzałem


Al Mazrah w Warzone 2 przechodzi remont św. Patryka, aby uczcić święto i wraz z wodą zmieniającą kolor na zielony, gracze wreszcie uzyskają dostęp do jednostrzałowych karabinów snajperskich w sezonie 2 Reaktywacja.


Strzelanie ze snajperki było jednym z najpotężniejszych stylów gry w całej Warzone 1 i twórcy o tym wiedzieli, usuwając możliwość strzału w głowę jednym strzałem z karabinów wyborowych. Jednak w Warzone 2 Totem Nieskończoności podjął kontrowersyjną decyzję o całkowitym usunięciu zdolności jednego strzału w głowę ze snajperów, nawet zabierając ją, gdy przypadkowo się pojawiła.

Twórcy drażnili się, że jednostrzałowe karabiny snajperskie w końcu pojawią się w sezonie 2 Reloaded, ale z dużym haczykiem. W wezwaniu twórcy przed sezonem 2 twórcy potwierdzili, że snajper z jednym strzałem pojawi się tylko w określonym trybie gry.

Wraz z sezonem 2 Reloaded i wydarzeniem Dnia Świętego Patryka twórcy ukryli wyczekiwany jednostrzałowy karabin snajperski w legendarnym miejscu.

Ponieważ dzień św. Patryka nadejdzie zaledwie kilka dni po Reaktywacji sezonu 2, twórcy świętują, zmieniając kolor wody w Al Mazrah na zielony i umieszczając tęczę na mapie. Jak ujawnili twórcy przed sezonem 2 Reloaded, jednostrzałowy karabin snajperski można znaleźć „w pobliżu tęczy”.

W informacjach o łatce dokuczano: „Nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć na końcu tęczy… ale masz„ jeden strzał ”, aby dowiedzieć się, czy szczęście jest po twojej stronie w Al Mazrah!”

W ramach wydarzenia z okazji Dnia Świętego Patryka w końcu pojawi się jednorazowy karabin snajperski!

Zostało to już zasugerowane na blogu, a twórcy drażnili się, że „nad jałową krainą widać tęczę, a legenda przepowiada coś naprawdę cennego – choćby na jeden mecz – po drugiej stronie”.

Dokładne wymagania dopiero się ujawnią, ale zbadaj koniec tęczy św. Patryka w Al Mazrah, a możesz natknąć się na potężny karabin snajperski, który pomoże ci zdominować walki na duże odległości. Z pewnością poinformujemy Cię dokładnie, jak zdobyć jednostrzałowego snajpera, gdy już zostanie znaleziony.

Warzone 2 Season 2 Reloaded zawiera także zupełnie nowy karabin wyborowy Tempus Torrent Marksman Rifle i crossover Teenage Mutant Ninja Turtles, ale bądźcie czujni na wszystko, co pojawi się przed sezonem 3.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://www.charlieintel.com/warzone-2-st-patricks-one-shot-sniper-rifle/236111/