World Series of Warzone 2023 – nowe daty kwalifikacji

World Series of Warzone 2023 ogłasza nowe daty kwalifikacji

Activision ogłosiło nowe daty kwalifikacji do World Series of Warzone 2023 po problemach z serwerem w Warzone 2. Coroczny turniej Call of Duty powrócił w kwietniu z pulą nagród w wysokości 1,2 miliona dolarów, w tym pierwszym w historii Wielkim Finale LAN z łączną nagrodą w wysokości 600 000 dolarów.

50 trio z NA i UE awansowało do etapu kwalifikacji bez problemów, jednak problemy z serwerem zmusiły Activision do opóźnienia meczów kwalifikacyjnych. Członkowie społeczności Warzone 2 krytykowali to odroczenie.

„World Series of Warzone z radością ogłasza, że ​​turniej zostanie wznowiony 31 maja!”

Kwalifikacje w Ameryce Północnej odbędą się 31 maja, a w Europie 1 czerwca, a finały regionalne rozpoczną się 7 czerwca. Poszczególni zawodnicy będą transmitować mecze kwalifikacji, a finały regionalne będą transmitowane na oficjalnym kanale Call of Duty na Twitchu.

Gracze nadal wzywają do usunięcia sztucznej inteligencji

Gracze Warzone 2 od dawna wzywali do usunięcia sztucznej inteligencji, ale wygląda na to, że deweloperzy będą musieli poczekać dłużej na taką zmianę. Deweloperzy potwierdzili 18 maja poprawkę dotyczącą problemów z rozgrywką związaną z serwerem, ale nie odnotowano żadnych zmian AI w łatce związanej z serwerem.

Miejmy nadzieję, że poprawka wystarczy, aby serwery były wystarczająco stabilne na potrzeby meczów kwalifikacyjnych WSOW.

Źródło: Dexerto.