Warzone 2 Wskazówki dotyczące wycieków w Plunder Return


Nowy wyciek wiarygodnego przecieku „CODSploitzImgs” zasugerował powrót ulubionego przez fanów trybu Warzone 2, Plunder.

Wyciekły materiał filmowy przedstawia gracza w Al Mazrah, z narzędziem do śledzenia wyników pieniężnych Plunder w lewym dolnym rogu.

Nadal nie wiadomo, czy tryb powróci. Jednak jego pojawienie się w plikach gry sugeruje możliwość pojawienia się w Warzone 2.

Chociaż widzieliśmy już powrót jednego popularnego trybu Warzone do drugiej części Battle Royale Call of Duty, pokazując, że twórcy mają doświadczenie w przywracaniu trybów.

Oczywiście sezon 2 jest tuż za rogiem, więc powinniśmy poznać więcej informacji, jeśli Plunder pojawi się w Warzone 2 w najbliższym czasie.

Jeśli nie zostanie zaimplementowana na początku drugiego sezonu, aktualizacja Reaktywacja sezonu 2 to kolejny potencjalny przedział czasowy.

Co to jest grabież?

Plunder był trybem gry odradzającym się na mapach Warzone Battle Royale. Jako część drużyny gracze muszą zbierać jak najwięcej gotówki z ziemi lub ze skrytek z łupami.

Aby zaoszczędzić pieniądze, musisz zdeponować je na lądowisku dla helikopterów lub balonie do wpłat gotówkowych. Następnie, gdy jedna drużyna osiągnie 1 milion dolarów lub skończy się czas, gra przechodzi do dogrywki.

Grabież w Original Warzone

W tym momencie wszystkie znalezione kwoty gotówki zwiększają się o 1,5 raza. Zwycięzcą gry byłby zespół z największą ilością gotówki na koniec.

Ten tryb był mniej intensywnym stylem Battle Royale i często był sposobem na rozgrzewkę lub szybkie ulepszenie broni przez graczy.

Większość aktualizacji Warzone 2 Season 2 jest już znana. Jest jednak jeszcze jedna funkcja, która ma powrócić w następnej aktualizacji!Źródło : https://gamingintel.com/warzone-2-plunder-mode-hinted/