Warzone 2 wprowadza zmiany w łupach


Infinity Ward i Raven Software ogłaszają znaczące zmiany w łupach, które zostaną wprowadzone w Call of Duty: Warzone 2 Season 2 w lutym.


Totem Nieskończoności potwierdza, że ​​bardzo pożądane zmiany w łupach nadejdą w lutym tego roku Call of Duty: Warzone 2. Gracze mogą spodziewać się tych zmian łupów w Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 wraz z wprowadzeniem zupełnie nowej mapy i powrotem kultowego trybu Gułag 1 na 1.


Warzone 2 Sezon 2 został niedawno opóźniony, ale Infinity Ward i Raven Software zapewniły graczy, że nowa mapa pojawi się w popularnej darmowej grze Battle Royale. Ponadto twórcy potwierdzili, że w Warzone 2 zostanie wprowadzonych kilka zmian w oparciu o opinie graczy. Jedną z tych zmian jest powrót formatu Gułag 1 na 1, który był spopularyzowany w oryginale Call of Duty: Warzone tytuł. Przed lutową premierą sezonu 2 twórcy udostępnili więcej szczegółów na temat nadchodzących zmian Strefa wojny 2.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Usterka Call of Duty: Warzone 2 losowo wysyła gracza do Gułagu

Oficjalne konto Infinity Ward na Twitterze potwierdza, że ​​w sezonie 2 zostaną wprowadzone znaczące zmiany łupów Strefa wojny 2. W szczególności w wiadomości od dewelopera zauważono, że „eliminacje graczy i wszystkie pojemniki z łupami będą teraz wyrzucać unoszące się łupy na podłogę” w sezonie 2 i później. Ta bardzo pożądana zmiana przywraca tradycyjne zachowanie łupów typu battle royale, powszechnie spotykane w grach takich jak Fortnite i oryginał Strefa wojny. Co więcej, zmiana zachęca graczy do szybkiego zbierania łupów i prowadzenia strzelanin w szybszym tempie Strefa wojny 2 mecze.

Infinity Ward i Raven Software zapowiedziały kolejne zmiany Strefa wojny 2, ale twórcy nie udostępnili więcej nowych szczegółów. Na szczęście Strefa wojny 2 deweloperzy opublikują nowy post na blogu studia w przyszłym tygodniu. Ten nadchodzący wpis na blogu ujawni więcej informacji na temat sezonu 2 jako Strefa wojny 2 Sezon 1 dobiega końca.

Gracze wyrazili krytykę dotyczącą Warzone 2 system łupów od dłuższego czasu od premiery, a programiści najwyraźniej potraktowali opinie poważnie. Jednak niektóre Strefa wojny 2 gracze kwestionują Infinity Ward i Raven Software od pierwowzoru Strefa wojny system łupów był już preferowany przez wielu. Niektórzy twierdzą, że system łupów powinien był pozostać taki sam po zmianie Strefa wojny do Strefa wojny 2podczas gdy inni opowiadają się za wprowadzeniem bardziej znaczących zmian Strefa wojny 2 bardziej wyjątkowa gra.

Plotki i przecieki nt Strefa wojny 2 Sezon 2 nadal jest przedmiotem dyskusji w społeczności graczy, ponieważ do sezonu 1 pozostało kilka tygodni. Sezon 2 rozpocznie się 15 lutego, a Infinity Ward obiecuje udostępnić więcej szczegółów w nadchodzących tygodniach poprzedzających premierę.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Żadna nowa gra Call of Duty w 2023 roku nie przerwałaby 17-letniej passyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cb1d1e4b734ffd83c34d4106958b8d&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-loot-changes%2F&c=12869805215469968689&mkt=fr-fr