Warzone 2 Sezon 2 jest opóźniony, ale dodaje nową mapę


Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2 nadejdzie nieco później niż oczekiwano, ale pojawi się z zupełnie nową mapą, którą gracze będą mogli sprawdzić.


Sezon 2 dla Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Call of Duty: Warzone 2 został opóźniony do 15 lutego. Sezon 1 Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz Call of Duty: Warzone 2 trwa od 16 listopada, więc dość długo trzeba było czekać na zawartość sezonu 2. Ale póki Call of Duty fani będą musieli czekać dłużej, niż oczekiwano, aby sprawdzić sezon 2 w strzelankach FPS, może warto czekać.


Wraz z potwierdzeniem tego Call of Duty Oficjalny sezon 2 został opóźniony Call of Duty Konto na Twitterze drażniło fanów, czego mogą się spodziewać po nowym sezonie, kiedy się rozpocznie. Chociaż szczegóły są obecnie niedostępne, Call of Duty obiecuje „kilka zmian” w oparciu o opinie społeczności. To, co dokładnie pociągną za sobą te zmiany, dopiero się okaże, ale więcej informacji powinno wyjść na jaw, im bliżej daty rozpoczęcia 15 lutego.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Bizarre Warzone 2 Glitch obejmuje świat gry w tęczowych światłach

Szczegóły nadchodzących zmian dot Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2 będzie musiał poczekać, ale w międzyczasie potwierdzono, że w sezonie 2 pojawi się zupełnie nowa mapa dla Battle Royale. Jak krążyły plotki od dłuższego czasu, zbliża się mała mapa Resurgence Call of Duty: Warzone 2 która prawdopodobnie będzie porównywalna pod względem wielkości do popularnej Wyspy Odrodzenia.

Call of Duty fani mogą być najbardziej zainteresowani nową małą skalą Strefa wojny 2 mapie, ale w drodze do bazy jest zawartość Nowoczesna wojna 2 gra również. W sezonie 2 zostanie wprowadzona gra rankingowa, nowe mapy dla wielu graczy, nowe tryby, nowe bronie i wiele więcej. Ponownie, post był lekki w szczegółach, ale te szczegóły powinny zostać dopracowane w nadchodzących tygodniach.

Klasyków jest mnóstwo Call of Duty mapy, które byłyby mile widziane przez Nowoczesna wojna 2 społeczności z otwartymi ramionami, chociaż inni mogą zamiast tego pragnąć całkiem nowych map. Do tej pory mapy dodane do Nowoczesna wojna 2 po premierze były ulubieńcami fanów z poprzednich gier, z Shoot House dodanym na początku sezonu 1 i Shipment dołączającym do składu w ramach sezonu 1 Reloaded. Byłoby miło zobaczyć nową, wysokiej jakości mapę dołączającą do walki, ale Call of Duty: Modern Warfare 2 fani będą musieli trzymać się mocno, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

WIĘCEJ: Czego Call of Duty może nauczyć się z DMZ dla przyszłej zawartościŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c865118f374a29a155e3602ed9ab8b&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-season-2-delay-new-map%2F&c=3723680308436871744&mkt=fr-fr