Warzone 2 Season 2 Reloaded usunie najbardziej przerażającą serię zabójstw


Krycie się w opuszczonych budynkach na wyspie Ashika nie wystarczy, by się przed nimi uchronić Ten przerażająca seria zabójstw w Warzone 2. Zbliżamy się do daty premiery Warzone 2 Season 2 Reloaded, co oznacza, że ​​deweloper Raven Software wprowadza szereg zmian do popularnej gry Battle Royale COD. Teraz gracze mogą spodziewać się usunięcia wybuchowej serii zabójstw, która zbyt wcześnie odsyłała graczy z powrotem do poczekalni.

Nie ma znaczenia, czy jesteś naładowany i dzierżysz meta-broń Warzone 2, w końcu spotkasz śmierć grizzly z rąk serii zabójstw dronów bombowych. Trudna do uniknięcia seria zabójstw niszczy drużyny na lewo, prawo i środek, ale nie potrwa to długo.

Deweloper Raven Software wyjaśnia swoje oficjalne stanowisko Konto Twitter że „wz [Warzone 2] Aktualizacja przeładowania sezonu 2, dron bombowy zostanie wyłączony Strefa wojny 2 Battle Royale, podczas gdy my badamy dodatkowe opcje wyważenia dla tej serii zabójstw”. Nie wiadomo, kiedy seria zabójstw powróci po jej usunięciu, ale gracze powinni spodziewać się potencjalnie znacznych osłabień obrażeń, obszaru działania i szybkości poruszania się bombowca.

Deweloper twierdzi, że zmiany te zostaną wkrótce odzwierciedlone w najnowszych informacjach o aktualizacji Warzone 2, które zostaną wydane w terminie premiery Warzone 2 Season 2 Reloaded.

Drony bombowe. Czy naprawdę pasują do gry? z CODWarzone

Dron-bombowiec został ostrzelany przez społeczność Call of Duty, głównie z powodu jego zadziwiająco potężnych obrażeń w obszarach z bliska. Utrzymujący się jako cierń w boku graczy COD od czasu pojawienia się Warzone 2, Redditor „Knight-112” jest jednym z wielu graczy, którzy pokazują, jak bombastyczna może być seria zabójstw.

Chociaż dron bombowy jest przydatnym narzędziem zwiadowczym do użycia w trudnych sytuacjach, jego niesłabnąca moc stanowi poważny problem podczas nawigacji po Al Mazrah lub wyspie Ashika. Usunięcie serii zabójstw wiąże się z szeregiem innych zmian odpowiednio w Warzone 2 i Modern Warfare 2, ponieważ gracze mogą spodziewać się nowej broni, nieprawdopodobnego zestawu crossoverów TMNT i więcej w Warzone 2 Season 2 Reloaded.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640e98de74bf432bb79eac988f0c21d8&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2Fseason-2-reloaded-bomb-drone-killstreak-removed&c=8884992802657450464&mkt=fr-fr