Warzone 2 rzuca piłkę z rekordami bojowymi


Call of Duty: Warzone 2 brak śledzenia statystyk i zapisów walki szkodzi doznaniom poważnych graczy.


Call of Duty: Warzone 2 nadal nie ma Combat Records, a to szkodzi doświadczeniu najbardziej oddanych graczy. Call of Duty: Warzone 2 po raz pierwszy wprowadzony na rynek w zeszłym miesiącu i został w większości dobrze przyjęty przez Call of Duty wspólnota. Wielu okrzyknęło ten mecz powrotem do formy Strefa wojny Battle Royale, ale inni mieli problem z niektórymi brakującymi funkcjami gry.


od uruchomienia, Call of Duty: Warzone 2 brakuje kilku ważnych funkcji, które gracze uważają za integralną część gry. Jedną z takich funkcji są zapisy walk, które śledzą statystyki graczy, takie jak stosunek K/D, wygrane, przegrane itp. Dedykowane Call of Duty: Warzone 2 gracze chcą zdobyć jak najwięcej zwycięstw, aby się przechwalać, jeśli nic więcej, ale niestety tej funkcji nadal brakuje w akcji.

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 Klip podkreśla epicką ucieczkę z gazu

Wcześniej o tym informowano Call of Duty: Warzone 2 otrzyma Combat Records 14 grudnia w ramach dużej aktualizacji Reloaded sezonu 01. Wiązało się to jednak z poważnym zastrzeżeniem: nie zawierałoby żadnych statystyk z daty premiery gry. To oznaczało, że Call of Duty: Warzone 2 zacząłby śledzić statystyki dopiero od aktualizacji Reloaded sezonu 01, co było denerwującą wiadomością dla oddanych fanów, którzy grają w tę grę od premiery.


Call of Duty: Warzone 2 nadal nie ma rekordów bojowych

Nie podano powodu tego ograniczenia, ale wydaje się, że jest ich wiele Call of Duty: Warzone 2 fani byliby w stanie z tym żyć, o ile Combat Records zostało ostatecznie wdrożone 14 grudnia. Jednak Strefa wojny 2 Aktualizacja Reloaded sezonu 01 pojawiła się i zniknęła bez dodania takiej funkcji. Ogłoszono wówczas, że Call of Duty: Warzone 2 Funkcja Combat Records pojawi się w późniejszym terminie. Tym razem napad był najwyraźniej „ze względu na dokładność populacji danych”. Do tej pory Combat Records nadal nie są dostępne Call of Duty: Warzone 2 i żaden zaktualizowany rozkład jazdy nie został ujawniony. Nie jest również jasne, czy jakiekolwiek statystyki gromadzone przez graczy od 14 grudnia będą liczone w rekordach bojowych, kiedy zostaną ostatecznie dodane do gry, kiedykolwiek to nastąpi.

Chociaż dla niektórych może to nie wydawać się wielką sprawą, Combat Records są niezwykle ważne dla hardcore’u Call of Duty: Warzone 2 graczy, którzy traktują grę poważnie i chcą dokładnych informacji o swoich wynikach. Nieobecność w grze w momencie premiery była dużym niedopatrzeniem, a fakt, że nadal jej tam nie ma, tylko pogarsza sprawę. Mam nadzieję, że funkcja pojawi się wkrótce Call of Duty: Warzone 2 gracze mogą zacząć zdobywać uznanie za zwycięstwa, które odnieśli w trybie Battle Royale.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

WIĘCEJ: Dlaczego podejście Call of Duty: Warzone 2 do misji DMZ jest świetne do gry w trybie współpracyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639da15b9b934dfbbf3d153523c0a5bc&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-stats-combat-records-missing%2F&c=15723604963346900693&mkt=fr-fr