Nowe ograniczenia w trybie rankingowym Call of Duty: Warzone 2

Call of Duty: Warzone 2 wprowadza nowe ograniczenia w trybie gry rankingowej

Twórcy gry Call of Duty: Warzone 2 dodali nowe ograniczenia do trybu gry rankingowej, które ograniczają rodzaj optyki, z którego gracze mogą korzystać w kolejnych meczach. Tryb gry rankingowej oferuje graczom miejsce, w którym mogą pochwalić się swoim poziomem umiejętności podczas wspinania się po dywizji rankingowej.

Sezon 3 Reloaded gry Call of Duty: Warzone 2 wystartował 10 maja i przyniósł długo oczekiwany tryb gry rankingowej. Tysiące graczy rywalizuje ze sobą, zdobywając wyjątkowe nagrody i walcząc z utalentowanymi przeciwnikami.

Ograniczenia w optyce

24 maja oficjalne konto Treyarch Studios na Twitterze opublikowało post, w którym ogłoszono nowe ograniczenia w trybie gry rankingowej. Zgodnie z tweetem, ograniczenia obejmują teraz optykę termowizyjną, która miała niezamierzoną zdolność wykrywania wrogich graczy przez granaty dymne podczas korzystania z profitu Zimna krew.

Ograniczenie obejmuje następujące optyki: SZ Holotherm, VX350 Thermal Optic, Teplo-op3 Scope, Thermo-Optic X9, Teplo Clear Shot i Drexsom Prime-90. Gracze, którzy chcą wspiąć się na wyższe dywizje rankingowe, muszą znaleźć inny dodatek, który zapewni im upragnioną przewagę.

Wyjaśnienie dewelopera

Treyarch Studios omówiło nagłe ograniczenie, wyjaśniając, dlaczego gracze nie mogą już używać tych elementów optycznych. Biorąc pod uwagę niezamierzoną interakcję między optyką termowizyjną a cechą Zimnokrwista, zespół gry rankingowej zablokował te przedmioty, ponieważ dawały one graczom przewagę nad konkurencją, zwłaszcza w późnych rundach.

Deweloper stwierdził również, że ograniczenia te mogą ulec zmianie w kolejnych sezonach, jeśli przejdą pewne zmiany balansu. Zgodnie z wątkiem na Twitterze zmiany te opierają się na danych i opiniach, więc przywrócenie tej optyki w przyszłości aktualizacja nie wchodzi w rachubę.

Dostępność

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=646e82356ad54cc2ad630fbfb40c31db&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcarl-of-duty-warzone-2-ranked-new-restrictions%2F&c=396510687445660268&mkt=fr-fr.