Warzone 2′ przywraca granaty zrzucające wyposażenie


Call Of Duty: Warzone 2.0 ogłosiło, że do gry powróciły klasyczne granaty zrzutowe.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Recenzja „Warzone 2.0”: znowu zaczynamy…

Oryginalnie występujący w pierwszym Strefa wojnyzrzuty wyposażenia umożliwiały graczom kupowanie gotowych zestawów wyposażenia na stacjach zakupów i zrzucanie tego sprzętu do bitwy, co oznaczało, że mogli walczyć przy użyciu preferowanej broni i sprzętu, zamiast używać przedmiotów znalezionych na polu bitwy.

Ta funkcja nie była wcześniej dostępna w Strefa wojny 2.0technicznie czyniąc go nowym dodatkiem do kontynuacji.

Raven Software potwierdziło aktualizację w ostatnim czasie wpis na Twitterzestwierdzając, że granaty zrzucające wyposażenie są „teraz dostępne w punktach sprzedaży w Al Mazrah”.

Podali również ceny wyposażenia w różnych trybach gry. Możesz je znaleźć poniżej:

Solo – 8000 $

Duety – 16 000 $

Trio – 24 000 $

Quady – 32 000 $

Usuwanie ładunku spada z Strefa wojny 2.0 była jedną z bardziej radykalnych zmian wprowadzonych w kontynuacji, zmuszając graczy do ukończenia Twierdzy, czekania na zrzut wydarzenia publicznego lub kupowania broni w Kupuj stacje.

Raven Software stwierdziło, że spada ciągła obecność wyposażenia Strefa wojny 2.0 „będzie zależeć od opinii, które otrzymamy i ogólnego wpływu doświadczenia Battle Royale”.

Wcześniej w tym miesiącu Activision wprowadziło Combat Records do gry, w wyniku czego wszystkie poprzednie statystyki zostały wyczyszczone.

Rekordy walki pozwalają graczom śledzić całkowity czas gry, liczbę zwycięstw, współczynniki zabójstw i zgonów, serie zabójstw i inne statystyki.

Jednak nowa funkcja śledzi tylko datę wydania aktualizacji. Tak więc, chociaż gracze będą mogli śledzić liczbę zabójstw w przyszłości, nie będą mogli zobaczyć ich pełnego obrazu Strefa wojny 2.0 kariera.

W innych Strefa wojny news, Infinity Ward ogłosiło niedawno, że nowy budynek 21 DMZ został usunięty z gry z powodu „znaczącej infiltracji”.

Pojawia się w ramach aktualizacji Reloaded sezonu 1 Strefa wojny 2.0 14 grudnia tajemniczy nowy budynek wymagał od graczy zdobycia kart dostępu, aby wejść.

Te karty dostępu są obecnie wyłączone, ale zostaną ponownie aktywowane, gdy budynek zostanie ponownie wprowadzony w najbliższej przyszłości.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a48d2f51d14a3cbd61022019573eaf&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-warzone-2-is-bringing-back-classic-loadout-drop-grenades-3370716&c=11693597545532306277&mkt=fr-fr