Warzone 2 pozwoli graczom zrzucić atomówkę na mapę


Kiedy Call of Duty: Warzone 2 premiery w przyszłym tygodniu, gracze najwyraźniej będą mieli okazję zrzucić atomówkę na mapę, unicestwiając ogromną część swoich przeciwników za jednym zamachem. Activision nie udostępniło oficjalnie informacji na temat tej opcji, ale Gaming Bible informuje, że będzie to „niezwykle trudne do zrealizowania”. To dobra wiadomość dla fanów, ponieważ nie oznacza to, że atomówki będą częstym widokiem w grze, ale nadal będzie to ekscytująca opcja. Na szczęście fani powinni wiedzieć o tym znacznie więcej w nadchodzących dniach!

Call of Duty: Warzone 2 jest długo oczekiwaną kontynuacją? Strefa wojny. Gra, której premiera zaplanowana jest na 16 listopada, będzie opierać się na swojej poprzedniczce, dodając jednocześnie szereg nowych dodatków. Premierze towarzyszyć będzie nowa mapa Al Mazrah, nowy tryb DMZ, zmiany w Gułagu i wiele więcej. Dopiero okaże się, w jaki sposób gracze przyjmą te zmiany, ale z pewnością wydaje się, że deweloper Infinity Ward próbuje zaoferować wiele przekonujących zmian!

Przyszłość serii Call of Duty pozostaje w tej chwili jednym z największych pytań w grach. W zeszłym roku Microsoft ogłosił zamiar zakupu Activision Blizzard, a regulatorzy obecnie badają transakcję. Microsoft zobowiązał się do utrzymania serii na platformach PlayStation i potencjalnie udostępni także gry Call of Duty na Nintendo Switch. PlayStation nie jest jednak zadowolone z tych zapewnień i pojawia się wiele pytań o to, jak długo Microsoft zobowiąże się do umieszczenia serii na konkurencyjnych systemach. Nie będzie żadnych jasnych odpowiedzi przynajmniej do początku przyszłego roku, więc fani Call of Duty będą musieli po prostu poczekać, aby zobaczyć, jak potoczą się sprawy.

Call of Duty: Warzone 2 ukaże się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. W międzyczasie możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry tutaj.

Czy jesteś zainteresowany wymeldowaniem? Call of Duty: Warzone 2 kiedy zostanie wydany w tym tygodniu? Co sądzisz o opcji nuklearnej? Daj nam znać w komentarzach lub udostępnij bezpośrednio na Twitterze pod adresem @Marcdachamp rozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63721fd9f6214be8a9df9132e3abff45&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fgaming%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzone-2-cod-wz2-nuke-map%2F&c=5068472623097414724&mkt=fr-fr