Dwóch graczy Call of Duty: Warzone 2 – porażka?

Dwóch graczy Call of Duty: Warzone 2 zaliczyło porażkę

Dwóch graczy popisało się przezabawnością w Call of Duty: Warzone 2, ale każdy z nich z perspektywy porażki. Wygrywanie meczów w grze może być trudne, a jeden z graczy był zirytowany, że nie wykorzystał swojej szansy na zwycięstwo, kiedy ją miał.

Różne metody zabijania w grze

Odkąd Call of Duty: Warzone 2 został wydany po raz pierwszy pod koniec zeszłego roku, gracze online odkryli wiele różnych śmiesznych metod zabijania w grze. Był nawet gracz, który dokonał niewiarygodnego zabójstwa ładunkiem wiertła dalekiego zasięgu. Piaskownica w grze jest zaskakująco wszechstronna i pozwala na wiele zaskakujących rzeczy.

Niepowtarzalne momenty w grze

Piaskownica dla wielu graczy zapewnia dużą swobodę, co może zaowocować niektórymi z najbardziej pamiętnych momentów w grach.

Przeklęty błąd interwencji

Pierwszy klip został opublikowany na Reddit przez użytkownika young_k0be, pokazując 1 na 1 na końcu meczu Call of Duty: Warzone 2. Rozpoczyna się powaleniem young_k0be, a przeciwnik ma wszelkie szanse, by go wykończyć i wygrać mecz. Zamiast tego drażnią się z nim, rzucając w niego kijem uderzeniowym, przypadkowo dając mu wystarczająco dużo czasu na ożywienie i zabicie go szybkim zabójstwem w Call of Duty: Warzone 2.

Druga perspektywa

Drugą perspektywę opublikował Claypaull z Redditora, a użytkownicy w wątku szybko dokuczali mu z powodu wydarzeń, które się rozwinęły. Wielu próbowało zrzucić winę na opóźnienie po obejrzeniu alternatywnej perspektywy, ale Claypaull pozostał skromny, twierdząc, że „po prostu mieli plan i wykonali go bardzo szybko”.

Nowe sposoby na wygrywanie meczów

Interesujące jest obserwowanie, w jaki sposób gracze znajdują obecnie zupełnie nowe sposoby na wygrywanie meczów. Był nawet jeden gracz, który wygrał całą grę, czekając w Gułagu.

Nowa zawartość w grze

Call of Duty: Warzone 2 wkrótce doda Kevina Duranta jako grywalną postać, a także kilku znanych streamerów na żywo. Mimo to zawartość kosmetyczna nie jest dla wszystkich i na szczęście sezon 4 Call of Duty: Warzone 2 zostanie uruchomiony w przyszłym miesiącu, aby zapewnić graczom wiele nowych wrażeń z rozgrywki.

Dostępność gry

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło: gamerant.com.