Warzone 2 podobno otrzyma nową mapę odrodzenia w 2023 roku


Call of Duty: Warzone 2, którego premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku, podobno otrzyma nową mapę Resurgence Battle Royale w połowie 2023 roku.


Wiadomość pochodzi od wiarygodnego informatora Call of Duty i insidera, Duch Nadzieiktóry ogłosił tę wiadomość na Twitterze, mówiąc: „Infinity Ward planuje wydać mapę w stylu Resurgence w połowie 2023 roku”.

Hope stwierdziła, że ​​zupełnie nowa mapa Battle Royale zostanie również wydana później w 2023 roku, mówiąc: „Kolejna nowa mapa Battle Royale pojawi się pod koniec 2023 roku”. Jeśli ten przeciek okaże się prawdziwy, oznacza to, że trzy nowe mapy Warzone będą dostępne do końca przyszłego roku, ponieważ Warzone 2 zostanie już uruchomiony z zupełnie nową mapą.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Warzone zostanie podobno przemianowany na „Warzone Caldera” jeszcze w tym roku

Obecnie dostępne są dwie mapy Resurgence w Warzone, Rebirth Island i Fortune’s Keep. Obie te mapy są znacznie mniejsze w porównaniu do głównej mapy Battle Royale, Caldera. Mniejsza liczba graczy i gęstszy układ zapewniają bardziej intensywne strzelaniny, a także możliwość odrodzenia się, jeśli członkowie twojej drużyny nadal żyją.

Rebirth Island szybko stała się jedną z najpopularniejszych map dla graczy Warzone, gdy została wydana w 2020 roku wraz z integracją Black Ops Cold War. Wraz z premierą czwartego sezonu: Mercenaries of Fortune na początku tego roku pojawiła się zupełnie nowa mapa Resurgence, znana jako Fortune’s Keep.

Wraz z nową, zbudowaną od podstaw grą Warzone, która pojawi się jeszcze w tym roku, wraz z nią zadebiutuje zupełnie nowa mapa Battle Royale. Wydaje się jednak, że nowa mapa Resurgence nie będzie dostępna do połowy 2023 roku, jeśli wierzyć niedawnemu przeciekowi.

Plotka głosi, że nowe doświadczenie Warzone zostanie uruchomione w listopadzie tego roku, a pełne ujawnienie odbędzie się podczas nadchodzącego COD: Następna prezentacja jeszcze w tym tygodniu.

Oprócz ujawnienia Warzone 2 fani mogą również spodziewać się ujawnienia trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare 2, który zostanie wydany na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC 28 października 2022 roku.

DALEJ: Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie miał sztuczną inteligencję „w całej grze”

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632151e917c34ebaa0af1dae24cdee8b&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fwarzone-2-will-reportedly-receive-new-resurgence-map-in-2023%2F&c=14493645567805461033&mkt=fr-fr