Plunder powraca do Warzone 2 – Zabijaj i Plądruj w nowym trybie gry!

Plunder powraca do Warzone 2 po dziewięciomiesięcznej przerwie z zabawnym problemem

Plunder, bardziej zrelaksowany tryb bitwy królewskiej w Warzone 2, powrócił po dziewięciu miesiącach przerwy. Deweloper Raven Software wprowadził nowy błąd, który powoduje, że statystyki Plunder są stosowane do normalnych statystyk Battle Royale, co oznacza, że niektórzy gracze mogą mieć „BARDZO sus K/D”.

Czym jest Plunder?

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, Plunder to tryb gry w Warzone 2, w którym celem jest zarobienie miliona dolarów zamiast bycia ostatnim stojącym. Zabijanie i plądrowanie innych graczy to dobry sposób na zdobycie pieniędzy, a gracz może odradzać się w nieskończoność. To prowadzi do znacznie większej liczby zabójstw na mecz niż to, co można zobaczyć w trybie permadeath-lite Battle Royale Warzone 2, stąd „BARDZO sus” współczynniki K/D, które krążą.

Pozytywne przyjęcie powrotu Plundera

Pomimo błędu zwiększającego statystyki, powrót Plundera spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Gracze wydają się być nim naprawdę podekscytowani lub po prostu neutralni, co jest całkiem niezłą frekwencją w przypadku każdej aktualizacji usługi na żywo. Oczywiście niektórzy fani Warzone 2 woleliby zobaczyć inne tryby dodane do gry, w szczególności kilka wezwań do duetu Battle Royale, ale inny tryb gry nie zaszkodzi. Gracze są z pewnością szczęśliwsi niż po wydaniu Nowe pakiety „pay-to-win” w Warzone 2 DMZ.

Źródło: GamesRadar