Warzone 2 Overpowered Signal 50 i Chimera Loadout Ft. Kto jest nieśmiertelny


W tym artykule przyjrzymy się śmiercionośnej kombinacji Signal 50 i Chimera w Warzone 2. Wyposażenie jest inspirowane WhosImmortal.

Signal 50 i Chimera same w sobie są dobrą bronią. Kiedy jednak połączymy je razem w wyposażeniu Specjalisty ds. Broni, możemy uzyskać śmiercionośną kombinację. Signal 50 zajmie się twoimi bitwami na daleki dystans, podczas gdy Chimera usunie wrogów z bliskiej odległości. Spójrzmy na wyposażenie klas, dzięki uprzejmości WhosImmortal.

Przeczytaj także: Najlepsze wyposażenie TTK SMG w Warzone 2; Fennec Revisit Sezon 1 Reaktywacja

Najlepszy sygnał 50 i wyposażenie chimery w Warzone 2 Ft. Kto jest nieśmiertelny

Sygnał 50

Pierwszym załącznikiem, którego użyjemy, jest a 7-nabojowy magazynek ponieważ Signal 50 będzie wymagał dwóch strzałów w ciało, aby powalić wroga. Dzięki temu dodatkowi możesz z łatwością zabić dwóch wrogów z dużej odległości, mając zapas amunicji. Dalej jest Luneta S-PX 80 6,6x, co pozwoli ci zbadać najdalsze obszary na mapie. Jest to jeden z najlepszych załączników, których możesz użyć na pistolecie. Dalej jest Amunicja kalibru .50co zwiększy prędkość pocisku i zasięg obrażeń.

Czwarty załącznik to Laser FSS OLE-V, co da ci szybszy czas ADS, dzięki czemu możesz szybko atakować wrogów. Ostatnim załącznikiem będzie a Kaganiec Counter Ops firmy Bruen co da ci tłumienie, zwiększoną prędkość pocisku i zasięg.

Chimera, czyli Honeyborsuk

Pierwszym dodatkiem będzie 45-nabojowy magazynek, który pomoże walczyć z wieloma wrogami. Drugim załącznikiem będzie a Uchwyt Bruena Flash, zwiększając sprint do strzału i prędkość ADS. The Podlufa FTAC Ripper zapewni większą stabilność na biegu jałowym, stabilność odrzutu i celność strzału z biodra.

Dalej jest Tłumik Kastovia DX90, co zapewni nam tłumienie dźwięku, kontrolę odrzutu, płynność i zwiększoną prędkość pocisku. Ostatnim dodatkiem będzie 6,5-calowa beczka EXF Vorpal. Dodatek ten zapewni nam zwiększenie zasięgu obrażeń, szybkości poruszania się oraz szybkości celowania. To uzupełnia wszystkie statystyki broni.

To wszystko, co wiesz o tym obezwładniającym wyposażeniu Specjalisty broni karabinu snajperskiego. Jeszcze raz dzięki WhosImmortal za ten wspaniały zestaw broni. Możesz obejrzeć jego wideo, w którym używa tej konfiguracji powyżej!

Przeczytaj także: Warzone 2 Najlepsze wyposażenie 556 Icarus; Ten LMG zasługuje na uznanie!Źródło : https://thesportsrush.com/warzone-2-overpowered-signal-50-and-chimera-loadout-ft-whosimmortal/