Warzone 2 ogłasza zmiany w rozmiarach oddziałów Resurgence


Tryb Resurgence będzie wkrótce dostępny na wszystkich listach odtwarzania.


Infinity Ward ogłosiło, że tryb Resurgence w Warzone 2 zostanie udostępniony na mapie Ashika Island, co oznacza, że ​​gracze będą mogli zmierzyć się ze sobą we wszystkich lobby wielkości drużyny. Opcje lobby odrodzenia zostaną ulepszone wraz z sezonem 2 Reaktywacja, który ma rozpocząć się 15 marca.


Fani od dłuższego czasu narzekają na brak lobby drużyn Resurgence na mapie wyspy Ashika w grze i wreszcie usłyszeli ich głosy. Oficjalny Konto Call of Duty na Twitterze potwierdziło, że wszystkie rozmiary drużyn Odrodzenia będą dostępne na każdej cotygodniowej liście odtwarzania do końca sezonu. Zespół programistów zauważył, że rotacja map/puli list odtwarzania będzie podlegać zmianom, co oznacza, że ​​gracze mogą otrzymać nowe aktualizacje przed nowym sezonem. Istnieje również możliwość, że Totem Nieskończoności może wypuścić tryb Odrodzenia kilka tygodni po premierze Reaktywacji sezonu 2 w tym miesiącu.

WIDEO DUALSHOCKERA DNIA

POWIĄZANY: Call Of Duty Warzone 2: Kompletny przewodnik

Zmiany w Warzone 2 generalnie miały szkodliwe skutki dla graczy od czasu jego premiery w zeszłym roku. Brak trybu odrodzenia spowodował frustrację wśród graczy, a wiele osób twierdziło, że Totem Nieskończoności już spóźnił się z przeniesieniem go z AI Mazrah na mniejsze mapy. Przed tym potwierdzeniem gracze mogli doświadczać Wyspy Ashika wyłącznie w drużynach lub na playlistach solo. Poza tym okaże się, czy włączenie trybu Resurgence będzie trwałe.

Tryb Resurgence pozwala graczom szybciej wchodzić w interakcje z przeciwną drużyną na mniejszej mapie niż AI Mazrah. W przeciwieństwie do trybu gułagu, gracze mogą odrodzić się, jeśli ich sojusznicy wciąż żyją, gdy zostaną zabici. Gwarantuje to również, że drużyny nie będą się bezkarnie odradzać, a licznik czasu zwiększa się z każdym kręgiem. Z kolei Ashika Island to najnowsza mapa z japońskimi inspiracjami, takimi jak zamek z kwiatami wiśni. Większość punktów POI na wyspie Ashika to obiekty o mieszanym zastosowaniu rolniczym i przemysłowym.

Aktualizacja Call of Duty Warzone 2 Season 2 Reloaded doda nową broń, zupełnie nową mapę dla wielu graczy, trzy tryby gry oraz wydarzenie o tematyce świątecznej, w ramach którego gracze otrzymają przedmioty. Nadchodzący sezon prawdopodobnie przyniesie również szereg wzmocnień i zmian balansu, aby poprawić wrażenia gracza. W chwili pisania tego tekstu nie została ogłoszona żadna konkretna data premiery sezonu Reloaded.

NASTĘPNY: Lost Ark, aby odtąd zmniejszyć różnicę między koreańskimi i zachodnimi aktualizacjami kompilacji

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6405343d1c764c66aa8e1d2f77bc1a5e&url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fwarzone-2-changes-resurgence-squad-sizes%2F&c=14102150962732138304&mkt=fr-fr