Warzone 2 Nuke Skin: Jak uzyskać aportację


Call of Duty: Warzone 2 istnieje już od jakiegoś czasu i jest obecnie jednym z najpopularniejszych tytułów Battle Royale. Gra została opracowana przez Infinity Ward i Raven Software i jest kontynuacją gry z 2020 roku Call of Duty: Warzone. Poza tym to część 2022 roku Call of Duty: Modern Warfare II ale nie wymaga zakupu w/w tytułu. Oferuje rozgrywkę międzyplatformową i nowy tryb ekstrakcji zatytułowany DMZ. Tak więc wciąż jest wiele niewiadomych na temat gry, dlatego gracze mogą potrzebować przewodników w niektórych obszarach. Bez wątpienia zdobycie Skóra Zjawybardziej znany jako Nukowa skórka, jest jednym z nich. Ten przewodnik pokaże Ci, jak je zdobyć Skórka Zjawy, inaczej Skóra Nuke, w Strefa wojny 2.

Warzone 2 Nuke Skin: Jak uzyskać aportację

Źródło obrazu: Activision – Warzone 2 Nuke Skin: How to Get Apparition

Skórka Nuke’a jest jedną z najbardziej prestiżowych skórek w grze Strefa wojny 2, co czyni ją atrakcyjną wśród graczy. Jednak zdobycie tej skórki nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Gracze powinni wygrać pięć Strefa wojny 2 mecze z rzędu, aby zdobyć Nuke Skin. Oczywiście nie jest to łatwy krok, ale można go osiągnąć przy odpowiednim planowaniu. Po pomyślnym ukończeniu pierwszego aktywuj kontrakt Champion’s Quest w meczu szóstym. Będziesz jednak miał cztery próby wykonania tego kontraktu. Więc powodzenia!

Gracze powinni zebrać trzy wymagane elementy zaznaczone na mapie, aby ukończyć ten kontrakt. Materiały muszą zostać dostarczone do obszaru okręgu na mapie, zanim skończy się czas, a następnie trzeba uzbroić w nie bombę atomową. Musisz bronić się przez 2 minuty, aby bomba wybuchła pomyślnie. Automatycznie wygrasz mecz i otrzymasz Nuke Skin, jeśli ci się uda. Otrzymasz również kartę telefoniczną Quest Nuke, emblemat Quest Nuke, zawieszkę Boom Box i radioaktywną naklejkę.

Związane z:

Jak sprawdzić swoje statystyki i KD w Warzone 2

Podobnie jak jego poprzednik, w Strefa wojny 2.0W podstawowym trybie gry, Battle Royale, gracze rywalizują na stale kurczącej się mapie, aby pozostać ostatnim graczem. Gracze skaczą na spadochronie na dużą mapę gry, gdzie spotykają innych graczy. Jeśli chcesz spróbować tego na własnej skórze, Call of Duty: Warzone 2 jest obecnie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Źródło: Charlie Intel, GuidefallŹródło : https://thenerdstash.com/warzone-2-nuke-skin-how-to-get-apparition/