Warzone 2 Neymar, Messi, Pogba Store Bundle Data premiery na Xbox


Pierwsze pakiety piłkarzy Warzone 2 dotarły do ​​sklepu w grze, a Neymar Jr. jako pierwszy pojawił się na polu bitwy w ramach powiązania z Mistrzostwami Świata FIFA 2022. Wkrótce pojawią się dwa kolejne pakiety z Messim i Pogbą, a teraz możesz zapoznać się z nadchodzącymi dodatkami do piłkarzy.

Data premiery Warzone 2 Neymar Jr

Pierwszy pakiet piłkarski jest już dostępny, a zawiera gwiazdę Brazylii i PSG, Neymara Jr., który pojawił się w sklepie Warzone 2 i Modern Warfare 2 wczoraj, 21 listopada. Pakiet zawiera samego gracza, dwa schematy broni, ruch kończący, skórkę pojazdu, amulet i naklejkę broni oraz emblemat gracza.

xbox neymar cod

Data premiery Warzone 2 Pogba na Xboksie

Data premiery Paula Pogby w Warzone 2 to 25 listopada. Przyniesie ze sobą wybór innych gadżetów w grze, podobnie jak niedawny dodatek Neymar Jr., z pełnym pakietem prawdopodobnie zawierającym podobny zestaw przedmiotów.

Data premiery Warzone 2 Messi Xbox

Pakiet Messi Warzone 2 pojawi się nieco później, 29 listopada. Kolega Neymara z PSG, Lionel Messi, pojawi się tego dnia w sklepie w grze, przedstawiając operatora gracza i kilka dodatkowych przedmiotów. Ponownie, prawdopodobnie będą one zgodne z pakietami Neymara i Pogby, więc spodziewaj się co najmniej kilku planów broni wśród innych drobiazgów.


Jeśli wybranie któregokolwiek z tych pakietów będzie jedną z pierwszych rzeczy, które zrobisz w Warzone 2.0, dlaczego nie sprawdzić naszego najlepszego przewodnika po ustawieniach Xbox Warzone 2? To ci pomoże Rozpoczęcie swoją karierę w Warzone 2, zapewniając przewagę konkurencyjną w Al Mazrah.

Źródło : https://www.purexbox.com/guides/warzone-2-neymar-messi-pogba-store-bundle-release-dates-on-xbox