Warzone 2: Najlepsze karabiny snajperskie (lista poziomów)


Pomimo tego, że łatka Reloaded sezonu 1 pozostawia nietkniętych snajperów, gracze nadal odkrywają Strefa wojny 2 metka broni. W rezultacie wymieniliśmy porównanie karabinów snajperskich z wydaniem Strefa wojny 2 Ponowne załadowanie sezonu 1.

Przewodnik po karabinach snajperskich Warzone 2

Niewiele broni może dorównać ogromnej sile karabinu snajperskiego w bitwach na duże odległości. Znalezienie idealnej opcji do wykorzystania jest kluczowe podczas tworzenia meta, ponieważ oczekuje się, że kilka alternatyw będzie miało wystarczającą siłę ognia, aby zabić przeciwnika jednym pociskiem.

Poziom S (sygnał 50, SP-X 80)

Najlepszymi opcjami gracza na tym etapie wydają się być snajperzy poziomu S. Niestety, Signal 50 jest prawdopodobnie najlepszą opcją, ponieważ możesz szybko oddać dwa strzały po sobie. Ze względu na równowagę mocy i zwrotności, SP-X 80 wydaje się być najlepszym wyborem dla osób szukających snajpera typu powtarzalnego.

Poziom A (MCPR 300, Victus XMR, LA-B 330)

Trzej snajperzy na poziomie A pokazują brak różnorodności w klasie broni snajperskiej Warzone 2. Dwie opcje wymienione wcześniej są prawdopodobnie najlepszymi opcjami do strzelania snajperskiego, ponieważ nie możesz konsekwentnie strzelać do facetów, którzy mogą cię zestrzelić za pomocą AR i LKM. Jednak te trzy opcje są również trochę w tyle.

Poziom B (SP-R 208, SA-B 50)

SP-R 208 i SA-B 50 to dwie lekkie alternatywy snajperskie na poziomie B. Te dwie alternatywy są zbyt słabe na duże odległości, aby polecać je w porównaniu z cięższymi snajperami, a nawet tylko AR lub LMG, ponieważ w Warzone 2 nadal nie ma mapy Odrodzenia.

Związane z:

Lista poziomów broni sezonu 5 Warzone

W Call of Duty: Warzone Pacific dostępnych jest około 200 broni, a najpopularniejsze z nich zostały ujawnione. Meta w Warzone stale ewoluuje. W aktualizacji Warzone Pacific dodano ponad 40 nowych broni z Call of Duty: Vanguard, a kolejne są w drodze. Nowy karabin maszynowy RA 225 i karabin szturmowy EX1, wzmocnienia i osłabienia, które zmieniły ich meta, zostały wprowadzone w aktualizacji sezonu 5.Źródło : https://thenerdstash.com/warzone-2-best-sniper-rifles-tier-list/