Warzone 2 może otrzymać nową mapę w sezonie 4


Call of Duty: Warzone 2 według zaufanych przecieków może otrzymać nową mapę w sezonie 4. Call of Duty: Warzone 2 to wieloletnia wyprawa serii FPS do przestrzeni free-to-play battle royale, spopularyzowanej przez gry takie jak PUBG I Fortnite.


Od momentu wydania w listopadzie 2022 r. Strefa wojny 2 miał dwie główne mapy. Pierwszym był Al Mazrah, stolica Zjednoczonej Republiki Adal, fikcyjnego państwa zachodnioazjatyckiego położonego w obrębie Call of Duty wszechświat. Działa jako tło dla map typu Wojna naziemna i Operacje specjalne. W drugim sezonie dodano wyspę Ashika Strefa wojny 2, mapa typu battle royale przeznaczona do gier typu Resurgence i DMZ. Wyspa Ashika to mały łańcuch wysp gdzieś na azjatyckim Pacyfiku.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 Dodanie gry rankingowej

W kwietniu TaskForceLeak, jeden z najbardziej zaufanych Call of Duty przecieki tam, ujawnił, że następny Strefa wojny 2 mapa zostałaby ustawiona w Holandii i że mapa nosiłaby nazwę Vondel, prawdopodobnie na podstawie Vondelpark w Amsterdamie, który sam bierze swoją nazwę od nazwiska XVII-wiecznego holenderskiego poety Joosta van den Vondela. Wkrótce potem pojawił się obraz mapy, która wyciekła do sieci, przedstawiając obszar miejski z wiatrakiem obok rzeki, który dla niektórych fanów wyglądał trochę jak Amsterdam. Dzisiaj, Call of Duty przeciekający CharlieINTEL na Twitterze potwierdził dodatek Vondela, o którym mówiono od dawna Strefa wojny 2. Wszystko to dzieje się, gdy sezon 3 dobiega końca, w którym pojawiła się gwiazda NBA, Kevin Durant, jako operator Strefa wojny 2.

Strefa wojny 2Czwarty sezon rozpocznie się 14 czerwca 2023 roku i ma wystartować z Vondel, opracowanym przez Beenox. Na początku mapa będzie obsługiwała typ gry Resurgence, a później dodatkowe wsparcie dla DMZ i Battle Royale. Jeśli to prawda, to by oznaczało Strefa wojny miałby dwie mapy Battle Royale w rotacji, pierwszą dla Strefa wojny seria. W kolejnych tweetach CharlieINTEL opisał rozmiar Vondel jako większy niż wyspa Ashika, ale mniejszy niż Al Mazrah, co oznacza, że ​​Al Mazrah jest nadal drugą co do wielkości mapą Battle Royale w Call of Duty franczyzowa.

Twórca gier z Quebecu, Beenox, brał udział w kilku Tytuły Call of Duty sięga 2015 roku Call of Duty: Black Ops 3a nawet trochę popracował nad Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 przerobić. Jest to druga mapa od Rebirth Island dla pierwszej wersji Strefa wojny. Beenox pracuje obecnie również nad Mobilne Call of Duty: Warzone który ma zostać wydany w 2023 roku. Choć początkowo popularny, Strefa wojny 2 w kolejnych miesiącach poniósł znaczną stratę graczy. Czas pokaże, czy sezon 4 może ożywić zainteresowanie grą.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

WIĘCEJ: Jak DMZ zmienia się wraz z trzecim sezonem Call of Duty: Warzone 2

źródło: DexertoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6477e6be9249438caaf31de498714ef8&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-new-map-season-4%2F&c=3274178750029680456&mkt=fr-fr