Warzone 2 może otrzymać nową mapę Odrodzenia wraz z uruchomieniem sezonu 2


Plotka głosi, że nowa mapa Resurgence jest obecnie opracowywana dla Call of Duty: Warzone 2 i może pojawić się raczej wcześniej niż później.


Call of Duty: Warzone 2 może otrzymać nową mapę Odrodzenia raczej wcześniej niż później, zgodnie z jedną interesującą plotką. Przecieki wokół początku Call of Duty: Warzone 2Drugi sezon uniósł wiele brwi, zwłaszcza z powodu ujawnienia powrotu Call of Duty: Wojna światowaMapa Zamku. Wycieki z sezonu 2 i zamku mogły ujawnić więcej niż Call of Duty gracze po raz pierwszy zdali sobie z tego sprawę.


Na początku grudnia kluczowa sztuka dla Call of Duty: Warzone 2wyciekł drugi sezon. Obraz, podobnie jak poprzedni Call of Duty: Warzone kluczową grafikę sezonu, ujawniono nowego Operatora i nową broń. Ujawnił również mapę Zamku w tle, a wielu uważało, że to nowość Call of Duty: Modern Warfare 2 Mapa 6 na 6, ponieważ dzieli z nią sezony Strefa wojny. Zamek jest stylizowany na historyczną japońską architekturę, dzięki czemu jest wizualnie wyjątkowy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Gracz Call of Duty: Warzone 2 używa ciężarówki, aby przejść na niesamowitą serię zabójstw

Ale nowy raport Insider Gaming wskazuje, że Castle może być przedstawiany inaczej, jako część Call of Duty: Warzone 2 Sezon 2. Insider Gaming został poinformowany z dwóch różnych źródeł, że Castle będzie częścią nowej mapy Resurgence wydanej wraz z sezonem 2. Raport jest jednak traktowany jako plotka, a Insider Gaming nie chce powiedzieć, że raport jest dokładny bez dalsze relacje na ten temat. Jest to jednak interesująca możliwość dla Strefa wojny 2następna aktualizacja.

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy Castle jest powiązany z nową mapą Resurgence. Gracze w ramach Strefa wojny 2 społeczność spekulowała na ten temat w ciągu ostatniego miesiąca. Wyciekła mapa również powiązana z Strefa wojny 2 umieścił Castle na czymś, co wyglądało na małą japońską wyspę, co może być ponownym uruchomieniem Rebirth Island. Jednak mapa i spekulacje nie zostały potwierdzone.

Osiąga punkt, w którym między plotkami, przeciekami, a teraz wieloma źródłami potwierdzającymi wcześniejsze doniesienia, byłoby wielką niespodzianką, gdyby nowa mapa Odrodzenia nie była częścią Call of Duty: Warzone 2.0, z zamkiem lub bez. Plany mogą się jednak zmienić, a przecieki mogą zostać źle zinterpretowane. Wszystko jest możliwe, ale Strefa wojny 2 gracze prawdopodobnie powinni być pewni swoich oczekiwań co do powrotu Resurgence.

Call of Duty: Warzone 2 gracze mogą spodziewać się mnóstwa treści z sezonu 2, niezależnie od tego, czy zależy im na Resurgence, czy nie. Odrodzenie było bardzo popularnym dodatkiem w oryginale Strefa wojny, z wyspą Rebirth, oferującą wyjątkowe wrażenia, inne niż standardowa gra Battle Royale. Ponieważ spodziewana jest premiera na początku lutego, wiele oficjalnych zapowiedzi sezonu 2 może pojawić się w styczniu.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Call Of Duty: 6 pisanek, które mogłeś przegapić w Warzone 2.0

Źródło: Insider GamingŹródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-resurgence-map-season-2-launch/