Warzone 2 ma twierdze z wrogami AI


Call of Duty: Warzone 2 ogłasza nową funkcję w trybach Battle Royale i DMZ: pełne łupów Twierdze z obrońcami AI.


Do premiery pozostało już tylko kilka dni Call of Duty: Warzone 2, twórcy ogłosili, że w grze Battle Royale pojawią się Twierdze, ufortyfikowane bazy na mapie wypełnione wrogami AI. Wprowadzenie sztucznej inteligencji do skoncentrowanej na PvP formuły battle royale to nowatorski wybór, niespotykany w większości popularnych gier typu battle royale.


Call of Duty: Warzone 2 to darmowa gra Battle Royale, która ma towarzyszyć najnowszej odsłonie serii, Nowoczesna wojna II. Kontynuując poprzednika z 2020 r., Call of Duty: Warzone, ten nowy tytuł ma zawierać szereg innowacyjnych funkcji w dwóch podstawowych trybach gry, Battle Royale i DMZ. Jednym z nowych dodatków, które pojawią się w obu trybach gry, jest mechanika Twierdzy.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 pokazuje wybuchową akcję, mapa Al Mazrah w zwiastunie startowym

Według bloga Call of Duty, gracze zarówno w trybach Battle Royale, jak i DMZ będą mogli znaleźć kilka twierdz w Al Mazrah, oznaczonych na mapie zielonymi ikonami zamków. Dostęp do tych obszarów będzie się różnić w zależności od trybu Battle Royale i bardziej skoncentrowanego na celach trybu DMZ, ale w obu przypadkach Twierdze będą zawierały szeroką gamę przydatnych przedmiotów i informacji wywiadowczych strzeżonych przez wielu walczących AI. Po pokonaniu wrogów AI (wraz z wrogimi graczami, którzy mogą się pojawić), zwycięska drużyna może splądrować Twierdzę. W trybie Battle Royale pierwszy gracz lub pierwsza drużyna, która pomyślnie oczyści Twierdzę, otrzyma również klucz, który odblokuje inny, bardziej niebezpieczny obszar na mapie: Czarną Strefę.

Call-Of-Duty-Warzone-2-Rozgrywka-Zrzut ekranu-Pokaz

Opisana jako elitarna wersja Twierdzy, Czarna Strona jest strzeżona przez znacznie trudniejszych wrogów AI, w tym specjalnego bossa Juggernauta, ale zawiera o wiele cenniejsze łupy. Gracze, którzy podbiją Czarną Witrynę, dostaną do wyboru całą kolekcję legendarnych przedmiotów, dostęp do przydatnych informacji ze stałego kanału UAV dotyczącego okolicy, a co najważniejsze, stały schemat broni, którego można używać we wszystkich Strefa wojny 2.

Wprowadzenie Twierdzy i Czarnych miejsc dodaje nowy wymiar do formuły rozgrywki battle royale, której próbowało kilka innych tytułów. Poza zwykłym oferowaniem dodatkowych wyzwań i szansą na zdobycie cennego sprzętu, Twierdze mogą otworzyć przed fanami szeroką gamę nowych strategii. Okazjonalni gracze mogą na przykład zaczekać przed bazą i pozwolić rywalom usunąć wrogów AI, zanim wkroczą i wyeliminują kontuzjowanych graczy, aby zdobyć łupy dla siebie. Te i inne opcje strategiczne z pewnością urozmaicą i podniosą emocje Strefa wojny 2 doświadczenie.

Call of Duty: Warzone 2 premiera 16 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Battlefield potrzebuje dni chwały BF3 i Bad Company 2

Źródło: Blog Call of DutyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63741a19464542f79a648af0a1c331fc&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-stronghold-ai-enemies%2F&c=9468106515372976415&mkt=fr-fr