Warzone 2 i Warzone Mobile: wszystko, co wiemy o nowym Battle Royale


Prawdziwy Warzone wchodzi na urządzenia mobilne

Chociaż Call of Duty Mobile oferuje tryb Battle Royale, ten nowy Warzone Mobile oferuje prawdziwe wrażenia z trybu przetrwania. Zasadniczo dlatego, że liczba graczy podobno osiągnie niesamowitą liczbę 120, będąc podobnym do wersji na konsole i PC, więc wrażenia pod tym względem będą identyczne.

Obraz użytkownika Twittera

Call of Duty: Warzone Mobile

@WarzoneMobile

Nowe doświadczenie @CallofDuty zmierza prosto na Twój telefon 📱

📢Oficjalna zapowiedź Call of Duty®: Warzone™ Mobile!

Obserwuj nasze nowe kanały, aby uzyskać więcej informacji, gdy zmierzamy do #CODNext. https://t.co/GuGrhMMDIm

13 września 2022 • 11:31

W ten sposób gracze będą mogli grać na dużej mapie przeciwko dużej liczbie przeciwników, co jest w zasadzie tym, co zawsze oferowało Battle Royale, a to jest najmniej, czego można się spodziewać w tego typu wydaniu.

Jaka będzie mapa?

Warzone Temporada 3

Najnowsze plotki mówią o powrocie Verdansk, bardzo sprytnym posunięciu Activision, ponieważ jest to bardzo lubiana mapa i wielu graczy chciało ją przywrócić od dawna (pamiętaj, że obecnie na konsolach i komputerach PC gra się w nią na Pacyfiku). mapa). To może sprawić, że wielu graczy zagra w wersję mobilną z prostej ciekawości, aby zapamiętać te zakątki i charakterystyczne obszary miasta, które skończyły się plagą zombie.

wspólny postęp

Coś, co nas dość myli, to fakt, że Warzone Mobile będzie zawierał funkcję współdzielonego postępu z wersją na PC i konsolę. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że na urządzeniach mobilnych zagramy w Verdansk, a na PC i konsolach na innej mapie, synchronizacja profilu z postępami i odblokowanymi broniami nie miałaby większego sensu, chyba że bronie i operatorzy są tymi samymi, co użyjemy w Modern Warfare 2 (konsole i PC). Nie ma wątpliwości, że czegoś nam brakuje, więc lepiej poczekać do następnego dnia 15, aby całkowicie wyjaśnić wątpliwości.

Obraz użytkownika Twittera

CharlieIntel

@Charlieintel

Call of Duty: Warzone Mobile będzie zawierał „wspólny postęp” (potencjalnie z grą na konsolę/PC?) i poczekalnie 120 graczy, zgodnie z metaopisem linku do strony. https://t.co/C55uesA6de

13 września 2022 • 11:31

Strefa wojny 2

data wycieku warzone 2

Ale jeśli jest coś, co szczególnie denerwuje graczy, to jest to nadejście Warzone 2. Nowa generacja Battle Royale powinna niedługo postawić pierwsze kroki, ponieważ w transmisji 15-tego dowiemy się wszystkiego, co dotyczy długo wyczekiwanego gra. Tak jak miało to miejsce wcześniej w innych wydaniach Call of Duty, tryb pojawi się dopiero kilka tygodni po premierze nowej gry (Modern Warfare 2), a biorąc pod uwagę, że stanie się to 28 października, nie ma wątpliwości, że czas na wiesz wszystko o Warzone 2.

W międzyczasie wydaje się, że eksploratorzy danych wpadli na pewne wskazówki dotyczące tego, co wydarzy się w nadchodzących miesiącach, ponieważ według informacji opublikowanych przez Toma Hendersona obecny Warzone zostanie przemianowany na Warzone Caldera, pozostawiając możliwość, że nowy Warzone 2 nazywa się po prostu Warzone. Sugerowałoby to również, że premierę Warzone 2 zaplanowano na 28 listopada, miesiąc tuż po premierze Modern Warzone 2, co idealnie pasuje do tego, co wydarzyło się w poprzednich edycjach.

Według najnowszych przecieków, wiadomości, które mógłby zawierać nowy Warzone, byłyby następujące:

Losowi NPC na mapie Na podłodze mapy będą skrzynie z bronią i amunicją, a także broń Różne rozmiary plecaków Nowe kontrakty Helikopter dostępny w słynnym rejonie Highrise (stara mapa multiplayer w Modern Warfare 2) Nie będzie toksycznego gazu, teraz koło będzie burzą piaskową Koła pojazdów można przebić strzałami z broni palnej

Obraz użytkownika Twittera Aktualizacja Warzone 2

NPC są na mapie losowo
Grabieże na podstawie kontenerów oraz łupy luzem
Plecaki o różnych rozmiarach (przestrzeń do przechowywania)
Nowe kontrakty
Helikopter firmy HIGHRISE nadaje się do użytku
Nigdy więcej toksycznego gazu na mapie, teraz burza piaskowa
Opony można wystrzelić z samochodów.

13 września 2022 • 11:31

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/09/13/warzone-2-and-warzone-mobile-everything-we-know-about-the-new-battle-royale/