Warzone 2 Glitch pozwala graczom widzieć i strzelać przez podłogę


Gracz Call of Duty: Warzone 2 zauważa usterkę, która pozwala graczom widzieć i strzelać przez podłogę budynku Al Mazrah, pozostając w ukryciu.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz uchwycił moment, w którym dwóch graczy używa usterki, aby zobaczyć i strzelać przez podłogę budynku Al Mazrah. Call of Duty: Warzone 2 uruchomiono z własną mapą Battle Royale, a niektórzy gracze zauważają różne usterki i problemy z łamaniem gry, w tym ten związany z budynkiem.


Użytkownik Reddit niedawno udostępnił plik Call of Duty: Warzone 2 klip, w którym zostają zabici przez ukrytych graczy, których lokalizacja jest ujawniana przez kamerę zabójstwa, co również podkreśla, w jaki sposób mogli pokonać niczego niepodejrzewającego gracza. Activision Blizzard naprawiło kilka błędów i usterek Call of Duty: Warzone 2 od czasu premiery gry, ale wiele z nich, jak ten problem ze ścianą, pozostaje. Ponieważ stawka w danym meczu Battle Royale jest wysoka, niektóre Call of Duty: Warzone 2 usterki, takie jak tryb boga, nieskończone maski gazowe, przedwczesne odradzanie się Gułagu, a teraz ten, który pozwala graczom widzieć i strzelać przez podłogę, utrudniają wiele wrażeń z gry.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Dziwny klip z Call of Duty: Warzone 2 pokazuje odradzanie się gracza podczas walki w Gułagu

Użytkownik Reddit, ILLa556, udostępnił swoje wideo Call of Duty doświadczenie Battle Royale, w którym otwierają drzwi niczego niepodejrzewającym Strefa wojny 2 Budynek Al Mazrah, zanim niespodziewanie zostali zastrzeleni, gdy cofają się o kilka kroków. Zatrzymując się, aby wykonać samoreanimację, dopóki nie uzyskają bezpieczeństwa lub nie dowiedzą się, skąd zostali zastrzeleni Call of Duty: Warzone 2 fan czołga się dookoła, szukając wrogich żołnierzy, zanim zostaną wykończeni ostatnim pociskiem. Widząc lekki cień na budynku, ILLa556 prawie dokładnie zaznaczył miejsce, w którym znajdował się wrogi żołnierz, nie spodziewając się dokładnej wiedzy, w jaki sposób usterka została wykorzystana na ich niekorzyść, dopóki nie było za późno.

The Call of Duty: Warzone 2 killcam, która ujawnia, skąd gracze zostali zabici, na wypadek gdyby pojawił się taki problem, pokazuje, że ILLa556 został pokonany przez duet, który wślizgnął się w ściany budynku, obok którego zginęli. Kamera zabójstwa pokazuje dwóch żołnierzy uwięzionych w ścianach budynku Al Mazrah, który jest w dużej mierze przezroczysty z ich punktu widzenia, w tym miejsce, w którym stoi ten, który zabił ILLa556. Chociaż w kamerze pod graczem powinna być podłoga, widok ILLa556 pod spodem był wyjątkowo wyraźny i nie powstrzymało to ani nie przeszkodziło w uszkodzeniu ich MX9.

Ponieważ ten budynek Al Mazrah miał zniknąć w następnym Call of Duty: Warzone 2 faza gazowa z tej, której unikał ILLa556, ta usterka podłogi nie odegrałaby roli w końcowej partii meczu, ale uniemożliwiła ILLa556 pójście dalej. Podczas gdy Activision Blizzard wprowadza liczne zmiany w Call of Duty: Warzone 2 dzięki aktualizacjom opartym na opiniach fanów obecnie nie jest jasne, kiedy ten problem może zostać rozwiązany.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Czego można się spodziewać po franczyzie Call of Duty w 2023 rokuŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b51d089b62419b88c49ba6a23f0952&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-glitch-see-shoot-through-floor%2F&c=5568852979048603155&mkt=fr-fr