Call of Duty: Warzone 2 – nowe pakiet pay-to-win dla DMZ

Call of Duty: Warzone 2 wprowadza kolejny pakiet pay-to-win dla trybu DMZ

Call of Duty: Warzone 2 wprowadziło nowy pakiet pay-to-win dla swojego trybu DMZ. Choć idea tego typu treści została w dużej mierze wycofana w ciągu ostatnich kilku lat, to producent powrócił do mechaniki pay-to-win.

Mikrotransakcje w grach online

W połowie 2010 roku pomysł skrzynek z łupami, broni do kupienia i innych przedmiotów, które mogłyby dać ci przewagę w grach online, był niezwykle powszechny, mimo pogardy graczy. W końcu organy regulacyjne zaczęły wkraczać, gracze byli bardzo zdenerwowani, a wydawcy zdali sobie sprawę, że nadszedł czas, aby coś zmienić. Mikrotransakcje w dużej mierze przesunęły się i skupiły się tylko na elementach kosmetycznych, takich jak skórki i tym podobne.

Pakiet pay-to-win dla DMZ

Na początku sezonu 3 fani Call of Duty zaczęli zauważać w sklepie pakiety, które w dużej mierze skupiały się na przedmiotach kosmetycznych, ale oferowały również całkiem spore bonusy w grze za strefę zdemilitaryzowaną. Teraz inny nowy pakiet zauważony przez CharleIntel ujawnia, że ​​​​gracze mogą zapewnić sobie lukratywne samodzielne odrodzenie dla DMZ, kupując określoną skórkę. Oznacza to, że tak długo, jak samowskrzeszenie jest na wyposażeniu, gracze będą mogli się podnieść po tym, jak zostaną postrzeleni i powaleni przez wroga.

Kiedy grasz sam, jest to dość duże, ponieważ w przeciwnym razie po prostu zginiesz automatycznie, a grając w drużynie, pozwala to twoim sojusznikom chronić się i walczyć, podczas gdy ty ożywiasz się i wracasz do walki.

Negatywne opinie fanów

Są to wszystkie przedmioty, które można znaleźć i zdobyć w grze, ale fanom nie podoba się pomysł, że można je kupić za prawdziwe pieniądze. Mimo że głównym celem tych pakietów jest zakup skórki, dziwne jest, że Call of Duty naciska na te rzeczy. Tego typu rzeczy naprawdę wkurzyły wielu fanów, więc okaże się, czy Activision wprowadzi w tym jakieś zmiany.

Twoja opinia

Co myślisz o Call of Duty: Warzone 2 dodanie tego typu pakietów? Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie Twitter @Cade_Onder.

Źródło: comicbook.com