Kevin Durant w Call of Duty: Warzone 2 – nowy operator NBA. Sezon 3 Reloaded z mnóstwem nowości.

Kevin Durant dołącza do Call of Duty: Warzone 2 jako nowy operator

Call of Duty: Warzone 2 gracze są zachwyceni, ponieważ gwiazda NBA, Kevin Durant, wkrótce będzie grywalnym operatorem. Call of Duty: Warzone 2 ma szeroką gamę operatorów, a po każdej większej aktualizacji twórcy dodają więcej opcji do wyboru dla graczy.

Nie tak dawno temu Shredder z Wojownicze Żółwie Ninja pojawił się w grze, a teraz ten gracz NBA dołącza do gry. Call of Duty: Warzone 2 zadebiutowała w 2022 roku i od tego czasu wielu fanów poprzedniej odsłony bawi się na Al Mazrah.

Sezon 3 Reloaded przynosi wiele nowości

Call of Duty: Warzone 2 Sezon 3 Reloaded rozpoczął się 10 maja i przyniósł wiele nowych dodatków do gry. Teraz gracze mają mnóstwo zawartości do przejścia, w tym:

  • dwie nowe bronie
  • powracającego operatora z Call of Duty Modern Warfare
  • nowa mapa sześć na sześć
  • kilka zmian balansu w ulubionym karabinie szturmowym fanów Call of Duty: Warzone 2
  • i więcej.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ POWIĄZANE: Klip Call of Duty: Warzone 2 podkreśla strategię „Fortnite”. 10 maja urzędnik Call of Duty Kanał YouTube opublikował krótki film zapowiadający nowy pakiet, który będzie dostępny w Call of Duty: Modern Warfare 2 I Call of Duty: Warzone 2.

Kevin Durant jako nowy operator

Zgodnie z czterdziestym siódmym zwiastunem, Kevin Durant, gracz NBA obecnie grający w Phoenix Suns, będzie dostępny jako operator od 12 maja przez ograniczony czas. W krótkim zwiastunie gracze mogą zobaczyć, jak nowy operator wspina się do pojazdów, strzela do wrogów, a nawet rzuca granatem w obręcz do koszykówki. Gracze mogą również zobaczyć dwa nowe schematy broni dla nowego karabinu snajperskiego FJX Imperium i Kastov-74U, które pasują kolorystycznie do nowej skórki operatora.

Na szczęście dla Call of Duty fanów, to nie jedyna postać, która pojawi się w grze, ponieważ pojawią się dwie postacie z mediów społecznościowych Call of Duty: Warzone 2 I Nowoczesna wojna 2. Wiele Call of Duty Gracze oczekiwali tego komunikatu, podobnie jak kilka dni temu oficjalnego Call of Duty Profil na Twitterze opublikował tajemniczy tweet zapowiadający nową współpracę. Po niejasnym tweecie, Many Call of Duty fani zaczęli zgadywać, jaka nowa postać dołączy do Price’a, Shreddera i Alejandro Call of Duty: Warzone 2 I Nowoczesna wojna 2a niektórzy użytkownicy Twittera poprawnie odgadli, że to Kevin Durant.

Dostępność gry

Call of Duty gracze mają mnóstwo treści do przejścia, jak np Call of Duty: Warzone 2niedawno wystartował nowy sezon. Call of Duty: Warzone 2 Sezon 3 Reloaded zawiera dwie nowe, w pełni automatyczne bronie dodatkowe, oferujące graczom więcej opcji radzenia sobie z wrogimi graczami, gdy zabraknie im amunicji. Oprócz nowych broni, twórca gry dodał także nową mapę, wydarzenie w grze, zmiany balansu i wiele więcej, więc Call of Duty Fani powinni być przez jakiś czas zajęci. Call of Duty: Warzone 2 I Call of Duty: Modern Warfare 2 są już dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło:

Gamerant