Kompleks Koschei – najtrudniejsza strefa w Warzone 2 DMZ

Kompleks Koschei – najtrudniejsza strefa w Warzone 2 DMZ

Kompleks Koschei jest bez wątpienia najtrudniejszą strefą zamkniętą w Warzone 2 DMZ i tylko najbardziej utalentowani gracze odważą się samotnie zapuścić się do podziemnego systemu bunkrów. Chociaż większość z was może odłożyć przyszłe rozmieszczenie w tym obszarze na później, będziecie musieli się tu wybrać, jeśli chcecie ukończyć wiele zredagowanych misji.

Tak jest w przypadku misji fabularnej Infrared, która jest obecnie najtrudniejszą misją sezonu 3.

Powiązane: Warzone 2 DMZ: najlepsza broń, ranking

Infrared to misja fabularna poziomu 4 dla frakcji Redacted i, podobnie jak wiele innych misji, ma trzy główne cele. Aby ukończyć Infrared, będziesz potrzebować zresetuj system bezpieczeństwa na stacji wysyłania Operacji Zewnętrznych, otwórz zamkniętą skrytkę w Strefie Zastrzeżonej w Skrzydle Fabryki i wyciągnij dowody z budynku 21 z zamkniętej skrytki. Ukończenie tej misji nagrodzi was wizytówką Shadow Crew, 30 000 PD i ostatnim zestawem misji Redacted na sezon 3.

Resetowanie systemu bezpieczeństwa na stacji wysyłania w operacjach zewnętrznych

Aby wypełnić pierwszy cel Infrared, będziesz potrzebować zresetować system bezpieczeństwa na stacji wysyłkowej w Zewnętrznych Operacjach. Operacje zewnętrzne znajdują się na obszarze kompleksu Koschai i można się do nich dostać, jeśli wejdzie się do kompleksu przez wejście do bunkra ropy Rohan.

Przed wyruszeniem do kompleksu polecamy znajdź dwa zestawy kabli rozruchowych i akumulatorów samochodowych – jak będą potrzebne dostęp zarówno do Zakładu Uzdatniania Chemicznego, razem z Klaster alfa (co jest istotne dla drugiego i trzeciego celu).

Wejście przez wejście do bunkra Rohan Oil, podążaj za czerwonymi strzałkami rozsianych wzdłuż sekcji Zewnętrznych Operacji kompleksu – uważając na napotkanych po drodze żołnierzy i Wieżyczki Strażnicze. W końcu dojdziesz do dużej sekcji nadawczej Operacji Zewnętrznych.

Stacja wysyłania, której szukasz, to położony na północ, siedzi w prawym rogu Operacji Zewnętrznych. Po prostu wejdź w interakcję ze stacją przesyłania, aby rozpocząć proces przesyłania. Po zakończeniu system bezpieczeństwa zostanie zresetowany, co zakończy pierwszy cel.

Otwieranie zamkniętej pamięci podręcznej w sekcji zastrzeżonej w skrzydle fabrycznym

Aby wypełnić drugi cel, będziesz potrzebować otworzyć zamkniętą skrytkę z zastrzeżoną sekcją skrzydła fabrycznego. Szczegóły określone w tym celu są w rzeczywistości nieprawidłowe, tak jak może być zablokowana skrytka, której szukasz znalezione w Gromadzie Alfa – do którego dojeżdża się z Zakładu Uzdatniania Chemicznego.

Zacznij od powtórzenia wielu kroków potrzebnych do ukończenia Bedrock, kierując się do Zakładu Uzdatniania Chemicznego za pomocą czerwonych strzałek, aby wskazać drogę. W końcu natkniesz się na duże drzwi do bunkra, których nie będziesz mógł otworzyć, dopóki sam tego nie zrobisz zasilać skrzynkę bezpieczników (po prawej stronie) z kablem rozruchowym i akumulatorem samochodowym.

Przed wejściem do Zakładu Uzdatniania Chemicznego, upewnij się, że masz gogle noktowizyjne. Przydadzą się one do poruszania się po ciemnej sekcji, a także do wypełnienia drugiego celu.

Teraz, gdy jesteś w Zakładzie Uzdatniania Chemicznego, kieruj się na wschodnią stronę tej lokalizacji. Tutaj będziesz musiał zlokalizuj kolejne duże drzwi do bunkra (oznaczony jako C/2), który doprowadzi cię do Klaster alfa. Podobnie jak w przypadku poprzednich drzwi, również będziesz potrzebować zasilać skrzynkę bezpieczników kablem rozruchowym i akumulatorem samochodowym (znajduje się na lewo od drzwi do bunkra), zanim naciśniesz przycisk (po prawej stronie tych drzwi), aby je otworzyć.

Stąd, przejść przez duże drzwi przeciwwybuchowe – uważając na czekającą na Ciebie Wieżyczkę Strażniczą – idź korytarzem prowadzącym z Zakładu