Frakcja Redacted w Warzone 2 DMZ Season 3: Jak ukończyć misję fabularną Wykopaliska

Frakcja Redacted w Warzone 2 DMZ Season 3: Jak ukończyć misję fabularną Wykopaliska

Frakcja Redacted w Warzone 2 DMZ Season 3 zawiera wiele unikalnych misji, z których każda jest powiązana z różnymi nowymi dodatkami wprowadzonymi w grze. Podczas gdy ostatnie duże aktualizacje sezonowe nie przyniosły żadnych dużych zmian na mapie Al Mazrah, jest kilka małych nowych obszarów, które się otworzyły. Teraz, gdy ukończyłeś 5 z 6 misji 3 poziomu dla frakcji Redacted, znajdziesz się w trzech z tych nowych obszarów, aby ukończyć misję fabularną: Wykop.

Wykopaliska – misja fabularna poziomu 3 frakcji Redacted

Wykopaliska to misja fabularna poziomu 3 frakcji Redacted i, podobnie jak wiele innych misji, składa się z trzech głównych celów. Aby ukończyć Wykopaliska, będziesz potrzebować znaleźć i przeczytać Notatkę Drużyny Snajperskiej, zabierz 3 urządzenia śledzące z Dead Drop Fortress Al Bagrai wtedy umieść 3 urządzenia śledzące przy wejściach do bunkrów Al Mazrah. W nagrodę otrzymasz skórkę operatora Shadow Warrior oraz dodatkowe 20 000 PD.

Znajdowanie i czytanie notatki zespołu snajperskiego

Pierwszym krokiem do ukończenia wykopalisk jest znalezienie i przeczytanie Notatki Drużyny Snajperskiej, przedmiotu, który był w Al Mazrah od sezonu 1 – ale do tej pory nie służył żadnemu celowi. Notatka drużyny snajperskiej może być znaleziona na budynku kancelarii w Al Mazrah City – ten, który bardzo przypomina Highrise. Skieruj się w stronę balkonu po prawej stronie budynku i znajdź notatkę pod metalowymi schodami. W okolicy możesz też natknąć się na TAQ-56. Podnieś notatkę, aby wypełnić pierwszy cel. Jeśli nie możesz znaleźć notatki drużyny snajperskiej, to znaczy, że inny operator już ją znalazł w obszarze opisanym powyżej. Nie wyeliminowanie gracza będącego w posiadaniu notatki może spowodować, że będziesz musiał ukończyć tę pierwszą część w oddzielnym wdrożeniu.

Zabranie 3 urządzeń śledzących ze zrzutu twierdzy Al Bagra

Aby ukończyć drugi cel Wykopaliska, będziesz potrzebować zrabować 3 urządzenia śledzące z Dead Drop Fortress Al Bagra. Wielu z was może znać ten konkretny Dead Drop, ponieważ odwiedziliście już to miejsce podczas wypełniania Torów kolejowych i Postępowania zgodnie z instrukcjami. Dead Drop można znaleźć na wschodniej części twierdzy Al Bagra, pomiędzy dwoma budynkami. Otwórz śmietnik i wyjmij urządzenia śledzące, aby wypełnić drugi cel.

Sadzenie 3 urządzeń śledzących przy wejściach do bunkra

Trzeci i ostatni cel wymaga umieszczenia 3 urządzeń śledzących przy wejściach do bunkra Al Mazrah. Możesz to zrobić w dowolnej kolejności, ale pierwszy bunkier znajduje się w obrębie podziemnego parkingu w Al Mazrah City tylko na zachód od budynku kancelarii, którą odwiedziłeś jako pierwszy krok. Gdy jesteś już na parkingu, skieruj się na wschód i trafisz na zestaw drzwi prowadzących do długiego korytarza. Skieruj się w dół korytarza i przejdź do drugiego zestawu drzwi. Tutaj znajdziesz schody, które schodzą głębiej pod ziemię. Jeśli skierujesz się w dół pierwszymi i drugimi schodami, spotkasz ceglany mur z kilkoma pomarańczowymi znakami. To jest wejście do bunkra. Po prostu umieść pierwszy moduł śledzący, aby zapewnić postęp misji. Drugie wejście do bunkra znajdziesz pod mostem na wschód od wioski Taraq. Jeśli przejdziesz pod tym mostem, natkniesz się na otwór z boku, który prowadzi do miasta Al Mazrah, w którym znajduje się mały pokój. The Wejście do bunkra znajduje się po prawej stronie tego pomieszczenia – i jest ponownie identyfikowany jako oznaczona ściana z cegły. Umieść drugi tracker, aby zapewnić postęp misji. Trzecie wejście do bunkra znajduje się w przejściu podziemnym w centrum Rohan Oil – dość sporna lokacja, silnie strzeżona przez żołnierzy Al Qatala. Gdy znajdziesz się w przejściu podziemnym, skieruj się do sekcji skierowanej na wschód stronie Rohan Oil. Tutaj spotkasz drzwi żaluzjowe, które pozostają lekko uchylone, zapewniając wystarczająco dużo miejsca przeczołgać się pod spodem. Kierując się pod drzwi migawki, znajdziesz się w części garażowej przejścia podziemnego. Wejście do bunkra znajduje się po lewej stronie tego obszaru – i znowu może być identyfikowane jako oznaczona ceglana ściana pomiędzy dwoma regałami. Umieść trzeci i ostatni tracker, aby ukończyć misję frakcji Excavation. Jeśli jesteś wyeliminowany w dowolnym momencie, zanim podłożysz wszystkie trzy trackery, będziesz musiał zdobyć je ponownie z Dead Drops Fortress Al Bagra w oddzielnym wdrożeniu – chyba że masz Bezpieczny plecak. Jednak postępy, które poczyniłeś do tej pory, nadal będą kontynuowane.

Źródło: https://www.dualshockers.com/warzone-2-dmz-excavation-mission-guide/.