Warzone 2 DMZ Player znajduje unikalny sposób na ekstrakcję z wrogimi graczami


Podczas meczu strefy zdemilitaryzowanej jeden z graczy Call of Duty: Warzone 2 odkrywa unikalny sposób na wydobycie łupów, mimo że w okolicy znajdują się wrodzy gracze.


Jeden sprytny Call of Duty: Warzone 2 gracz dokonuje wyjątkowej ekstrakcji z trybu DMZ, łącząc się z wrogimi graczami. Podczas gdy nowy Strefa wojny 2 doświadczenie wreszcie uruchomiono w zeszłym tygodniu, fani odkrywali tryb DMZ, który również pojawił się wraz z nim. Tryb gry wprowadza element PvPvE, podobnie Ucieczka z Tarkowagdzie gracze wpadają do Al Mazrah, aby polować na sprzęt, zbroje i broń, jednocześnie próbując ukończyć wyzwania.


Trudna część pojawia się, gdy mecze się kończą, ponieważ gracze będą musieli znaleźć sposób na wydostanie się z mapy. Takie postępowanie jest bardzo cenne, ponieważ pozwala graczom zachować ciężko zarobione łupy, chociaż wielu zaczęło odkrywać, Strefa wojny 2 gracze mogą faktycznie odblokować nowe bronie znacznie wcześniej niż zwykłe szlifowanie w trybie dla wielu graczy. Z 65 innymi graczami w meczu DMZ, sprawy mogą szybko pójść w bok, a śmierć przed wydobyciem oznacza utratę całego znalezionego łupu. Jednak gracze zaczęli odkrywać unikalne sposoby na ucieczkę z Al Mazrah.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 Bug blokuje graczy, porady Zakup Modern Warfare 2

W popularnym poście na Call of Duty: Warzone subreddit, użytkownik o imieniu Gcarsk opublikował materiał wideo z bardzo niekonwencjonalnej eksfiltracji z trybu DMZ. W każdej rundzie dostępna jest ograniczona liczba punktów ewakuacji, które są zaznaczone na mapie niebieskim symbolem. Po dotarciu na miejsce gracze wzywają helikopter, który przybywa po minucie i czeka 30 sekund przed odlotem. Jednak wywołany helo zostanie oznaczony na mapie, aby wszyscy gracze mogli go zobaczyć, dodając element niebezpieczeństwa dla osoby próbującej wydostać się z łupem.

Jednak wezwany helikopter w tym przypadku dał Gcarskowi szansę na próbę ucieczki z wrogim graczem. Zamiast próbować wejść w tradycyjny sposób, Gcarsk znalazł sposób, aby wskoczyć na helikopter, uważając, aby nie zostać posiekanym przez obracające się wirniki. Gdy helikopter zaczął startować, Gcarsk użył Strefa wojny 2funkcję czatu zbliżeniowego, aby rozmawiać z drugim graczem, który prawdopodobnie był zaskoczony, słysząc inny głos, nie widząc innej postaci. Chociaż jest to zgrabna mała sztuczka, prawdopodobnie Raven Software będzie chciał ją załatać, ponieważ wyodrębnianie w tym stylu prawdopodobnie nie było tym, co mieli na myśli.

Ten poziom kreatywności był powszechny przez cały czas Call of Duty: Warzoneżywotność, a gracze dość często publikują nowe odkrycia lub zabawne techniki. Niedawno, jeden Strefa wojny 2 gracz skorzystał z okazji, aby zostać kierowcą Ubera dla innych graczy. Obalając typowe metody eliminowania innych graczy, temu graczowi udało się złapać wielu graczy i przenieść ich w inne miejsce na mapie bez użycia przemocy.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jak działają twierdze DMZ w Call of Duty: Warzone 2Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63798a257ce44afdaba462a54e6a6043&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-dmz-unique-extract-enemy-player-helicopter%2F&c=14697296792800825091&mkt=fr-fr