Call of Duty Warzone 2 – Tryb rankingowy w sezonie 3

Call of Duty Warzone 2 otrzyma tryb rankingowy w sezonie 3

W sezonie 3 popularna gra Battle Royale Call of Duty, Warzone 2, otrzyma tryb rankingowy, który pozwoli graczom rywalizować z innymi graczami o podobnym poziomie umiejętności, zdobywać nagrody i wspinać się w rankingach na szczyt.

Po latach próśb fanów o bardziej konkurencyjne wrażenia, w informacjach o aktualizacji sezonu 2 ogłoszono, że sezon 3 zapewni długo oczekiwany tryb rankingowy Warzone 2.

System rankingowy SR Warzone 2

Podobnie jak system rankingowy MW2, Warzone 2 ma siedem kategorii umiejętności, w których gracze muszą awansować od brązowego do opalizującego, gromadząc punkty oceny umiejętności. Wyniki meczu, asysty i eliminacje są podstawą SR.

Top 250 Skill Division, która jest otwarta dla wszystkich graczy, oraz publiczna tabela wyników są przyznawane najlepszym graczom Battle Royale. Nie wiadomo również, czy ranking odbędzie się na wyspie Ashika, Al Mazrah, czy na obu.

Nagrody dla graczy

Gracze w Modern Warfare II otrzymują zachęty po osiągnięciu określonych poziomów i kategorii umiejętności w grze rankingowej, w tym skórki i inne elementy kosmetyczne. Nagrody Warzone 2 prawdopodobnie zostaną dodane, jak to często bywa w przypadku trybów rankingowych CoD, nawet jeśli nie zostało to potwierdzone.

Tryb beta

W fazie beta Warzone 2 zostanie wprowadzony tryb rankingowy. W rezultacie dodatek prawdopodobnie posłuży jako test, podczas którego gracze będą mogli wypróbować niektóre z jego funkcji. Ostatnia premiera tego trybu planowana jest na późniejszy sezon. Gracze będą mogli brać udział w grze rankingowej w wersji beta, zdobywać oceny umiejętności, awansować swoją dywizję umiejętności i otrzymywać za to specjalne zachęty.

Data wydania

10 maja wystartuje sezon 3 Reloaded, a wraz z nim beta gry rankingowej Warzone 2. Według twórców będzie nadal w fazie beta, dopóki nie zostanie wydany w całości w pewnym momencie w przyszłości.

Źródło: Meaww.com.