Dziwny błąd w Call of Duty: Warzone 2 – Woda zamienia się w platformę startową

Dziwny błąd w Call of Duty: Warzone 2 zamienia wodę w platformę startową

Strefa wojny 2, dodatek do gatunku battle royale w grze Call of Duty: Warzone 2, może być pełna niespodzianek dla graczy. Jednym z takich przypadków jest dziwny błąd, który zamienia wodę w potężną platformę startową. Odkryli go gracze, którzy grali w tę popularną strzelankę pierwszoosobową.

Call of Duty games to jedna z najbardziej udanych franczyz w historii gier wideo. Z serii narodziła się duża różnorodność tytułów i spin-offów, a jednym z najnowszych jest Strefa wojny 2. Chociaż gra może być zabawna dla wielu graczy, czasami występują w niej dziwne błędy, które mogą naprawdę zaskoczyć niektórych graczy, którzy próbują zachować koncentrację w środku meczu.

Błąd w grze

Jeden z graczy, znany jako KingBkny na Reddit, udostępnił klip, który uchwycił dziwny błąd. Podczas meczu, zrzut zaopatrzenia lądujący na wodzie niespodziewanie został wystrzelony w stratosferę. Czekając na opadnięcie zapasów, skrzynia uderzyła w wodę i została wystrzelona w powietrze, lądując kilka stóp od pożądanego miejsca.

Błędy w grze mogą być irytujące dla niektórych graczy, ale czasami są tak przezabawnie absurdalne, że trudno nie znaleźć humoru w tej sytuacji.

Ostatnio pojawiły się błędy, które utrudniały grę niektórym graczom, ale ten konkretny błąd był na szczęście nieszkodliwy. Jednak KingBkny ma szczęście, że ten błąd nie umieścił ich na linii ognia. Wyraźnie próbowali ukryć się przed potencjalnymi przeciwnikami na początku klipu, a błąd zmusił ich do całkowitego zdemaskowania ich, więc mecz mógł zakończyć się dla nich katastrofą.

Błędy w grach online

Z biegiem lat i Call of Duty deweloperzy nadal tworzą zawartość, będą nieuniknione momenty, w których gracze napotkają dziwne i nieoczekiwane błędy, które mogą zrujnować wrażenia z gry lub rozbawić gracza. Jeśli chodzi o gry online, czasami nie wiadomo, czego się spodziewać w meczu, a to przynajmniej może zachować świeżość.

Podsumowanie

Błędy w grach online są zwykle nieuniknionym problemem, którego można doświadczyć raz na jakiś czas, ale czasami te błędy mogą być nieoczekiwanie zabawne. Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Źródło:

http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=647470c7b836423e96b10e8095796704&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-water-launch-pad-physics-bug%2F&c=15568885659665529017&mkt=fr-fr.