Warzone 2 Bug zabija gracza przed rozpoczęciem meczu


Niektórzy gracze Call of Duty: Warzone 2 doświadczyli różnych błędów od czasu premiery, a jeden użytkownik umiera z powodu usterki jeszcze przed rozpoczęciem gry.


A Call of Duty: Warzone 2 klip pokazuje śmierć jednego gracza jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Call of Duty: Warzone 2 oficjalnie ukazał się w listopadzie 2022 roku na PC i konsole, ale jego wydanie nie przebiegło gładko. Od tego czasu użytkownicy zgłaszali różnego rodzaju błędy i usterki Strefa wojny 2a niektóre z nich powodują, że gracze przegrywają mecz.


Na przykład usterka w Strefa wojny 2 losowo teleportuje jednego gracza na drugą stronę mapy, daleko od jego kolegów z drużyny. Film pokazuje, jak użytkownik spada na spadochronie na ziemię, zanim wyskoczy przez okno, aby dostać się do pobliskiego budynku. Jednak gdy tylko rozbiją szybę, użytkownik niejako teleportuje się do zupełnie innej części mapy. Teraz inny Call of Duty: Warzone 2 fan napotkał błąd i zmarł przed rozpoczęciem meczu.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Call of Duty wydaje nową aktualizację do Modern Warfare 2 i Warzone 2

Użytkownik Reddit o imieniu VeraKorradin udostępnia wideo pokazujące, jak samolot leciał Call of Duty: Warzone 2 wyrzucił je przed dotarciem do grywalnego obszaru mapy. Na ekranie natychmiast pojawił się znak z prośbą o powrót VeraKorradin na teren walki wraz z krótkim odliczaniem. Użytkownik starał się jak najlepiej dotrzeć do mapy, ale nie był w stanie tego zrobić przed upływem odliczania, zabijając go przed rozpoczęciem meczu. Tytuł postu sugeruje, że może to być nowy rekord najszybszej śmierci w meczu Call of Duty: Warzone 2.

Na szczęście gracze, którzy zginą Strefa wojny 2 zostać wysłanym do Gułagu, co pozwoli im wrócić do gry, jeśli wygrają walkę. W przeciwieństwie do oryginału Strefa wojnyGułag walczy Strefa wojny 2 to bitwy 2 na 2, ale Activision oświadczyło, że w przyszłości powróci do formatu 1 na 1. Nie jest jednak jasne, czy nowy format całkowicie zastąpi oryginalny tryb 2 na 2, więc fani będą musieli poczekać na więcej szczegółów.

Użytkownicy w sekcji komentarzy zwracają uwagę na różne błędy obecne w Call of Duty: Warzone 2, z jednym twierdzącym, że nowe usterki pojawiają się co kilka dni. Wielu fanów sarkastycznie twierdzi, że VeraKorradin powinna po prostu poprawić grę, podczas gdy inni komentują, jak gracze powinni przestać grać Strefa wojny 2 zamiast narzekać na rzeczy, których nie da się naprawić. Należy zauważyć, że Activision nadal wydaje regularne aktualizacje dla Strefa wojny 2 które zawierają poprawki błędów i różne inne ulepszenia.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jak dotąd wszystkie plotki i przecieki dotyczące drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cc598a6b1648f797bd8ae2a503b943&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-bug-die-before-match-starts%2F&c=14254998383789567646&mkt=fr-fr