Warzone 2 Bug pozwala graczowi używać miniguna więziennego w innej rundzie Gułagu


Gracz Call of Duty: Warzone 2 udostępnia klip przedstawiający niewiarygodnie niesprawiedliwy błąd, który pozwala graczom zachować minigun strażnika więziennego po przeżyciu Gułagu.


Jeden gracz w darmowej strzelance Infinity Ward i Raven Software Call of Duty: Warzone 2 udostępnił klip przedstawiający potencjalnie psujący grę błąd, który pozwala graczom zachować minigun strażnika więziennego po przeżyciu rundy w Gułagu. Starając się rozwiązać bieżące problemy z tytułem Battle Royale, Infinity Ward wydało niedawno nową łatkę Strefa wojny 2 przed aktualizacją sezonu 2, która ma zostać wydana jeszcze w tym miesiącu.


Pomimo ogromnej popularności gry, Call of Duty: Warzone 2 spotkała się z mieszanymi reakcjami wielu graczy niemal od momentu jej pierwszego ogłoszenia. Kontynuacja hitu Battle Royale z 2020 roku, Call of Duty: Warzone, darmowa strzelanka była nękana skargami dotyczącymi zmian w niektórych podstawowych elementach rozgrywki, a także obecności licznych, czasem psujących grę błędów. Podczas gdy oczekująca aktualizacja sezonu 2 obiecuje dostarczyć kolejną rundę poprawek błędów, a także zupełnie nową wyspę Ashika Strefa wojny 2 map, trudny stan gry spowodował już, że niektórzy gracze pobrali poprawkę Battle Royale gdzie indziej.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Plotka: Nowa mapa Call of Duty Warzone 2 może wskazywać na następną grę Black Ops

Krótki klip udostępniony na subreddicie r/CODWarzone przedstawia najnowsze z szeregu dziwacznych błędów napotkanych przez Call of Duty: Warzone 2 graczy, tym razem pokazując gracza, który pozornie trzyma w ekwipunku potężną minigun strażnika więziennego po tym, jak przeżył walkę w Gułagu. Opublikowany przez użytkownika Reddit, MRichards18, klip pokazuje gracza chwytającego groźnego miniguna na początku meczu w Gułagu i szybko przystępuje do wyeliminowania przeciwnika. Po otrzymaniu wyskakującego okienka wskazującego na zwycięstwo, klip zamyka się, gdy gracz ponownie rozstawia się i spada w kierunku pola bitwy z minigunem wciąż w ekwipunku.

Reakcje na film były mieszane, niektórzy gracze byli sfrustrowani pojawieniem się kolejnego głośnego błędu, podczas gdy inni zastanawiali się, jak zdobyć własny minigun w Call of Duty: Warzone 2. Nawiązując do niedawnego ogłoszenia, że ​​zbliżają się Gułagi 1 na 1 Strefa wojny 2, jeden z graczy zauważył, że możliwość zatrzymania miniguna po meczu może być dobrą zachętą dla drużyn do pokonania strażnika więziennego, jeśli Gułag 2 na 2 ma pozostać w grze. Inny komentator opowiedział historię nieoczekiwanego wejścia w posiadanie potężnego miniguna po próbie podniesienia granatu z ziemi.

Podczas gdy dzierżenie broni tak potężnej jak minigun strażnika więziennego jest niewątpliwie satysfakcjonujące, możliwość powrotu do niego Call of Duty: Warzone 2Sieciowe pole bitwy z tak potężną bronią zdecydowanie stwarza pewne problemy z równowagą. W każdym razie opuszczenie Gułagu z pamiątką po rzezi jest lepszym rozwiązaniem niż napotkanie usterki wysyłającej graczy Strefa wojny 2Gułag na chybił trafił.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

WIĘCEJ: Call of Duty: Warzone 2 – Wyjaśnienie wszystkich interesujących miejsc na wyspie AshikaŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e0200af3cb425481afceb7aeb06f02&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-bug-jailer-minigun-outside-gulag%2F&c=15110715510397868003&mkt=fr-fr