Warzone 2: Błąd wylogowania z Twojego profilu [FIXED]


 • Błąd „Twój profil został wylogowany” w Warzone 2.0 powstrzymuje graczy przed graniem ze znajomymi.
 • Błąd pojawia się, gdy gracze próbują ustawić się w kolejce do meczu w poczekalni znajomego.
 • Na szczęście błąd profilu można łatwo naprawić, usuwając zapisane dane z konsoli.
 • Gracze mogą również zmienić swój „Game Voice Channel” na „All Lobby”, aby rozwiązać problem w Warzone 2.0.

Nic nie jest bardziej irytujące niż błędy łączności w Warzone 2.0. Ostatnio pojawiło się wiele raportów o awariach Warzone 2.0, a teraz profile graczy są wylogowywane, co zmusza ich do ponownego połączenia z serwerami Call of Duty. Błędy pojawiają się najczęściej, gdy gracze próbują znaleźć mecz ze swoimi przyjaciółmi w drużynie. Dlatego, aby ci pomóc, porozmawiamy o Warzone 2.0 Twój profil został wylogowany Błąd i jego możliwe poprawki dzisiaj.

Profil został wylogowany”, który był częstym problemem PS4/PS5 oraz Xbox graczy, istnieje od czasu problemów z „Nie działającą kartą społecznościową” w WZ 2.0. Na szczęście, przeszukując subreddity i fora, udało nam się znaleźć kilka uzasadnionych poprawek większości tych błędów, w tym błędu wylogowania z profilu.

Wielu powracających graczy Call of Duty zna ten błąd. Ponieważ był to powracający problem w Modern Warfare 2 i starym Warzone. Powiedziawszy to, wypiszmy teraz kilka właściwych poprawek.

Jak naprawić błąd „Twój profil został wylogowany” w Warzone 2?

Jak informowaliśmy wcześniej, gracze często widzieli komunikat „Twój profil został wylogowany” podczas próby wejścia do poczekalni w drużynie ze znajomymi. Błąd nie pojawia się, gdy gracze ustawiają się w kolejce z randomami zgodnie z naszymi ustaleniami. Niemniej jednak, ponieważ błąd uniemożliwia ci grę ze znajomymi, od razu staje się jeszcze bardziej irytujący.

Na szczęście udało nam się znaleźć kilka odpowiednich poprawki dla Błąd „Twój profil został wylogowany”. w Call of Duty WZ 2.0. Błąd prawie nie występuje na PC, dlatego dzisiejszy przewodnik zawiera tylko listę możliwych poprawek dla graczy PS4 / PS5 i Xbox. Wszyscy wiemy, że nie ma wielu rzeczy, które można zrobić, aby poprawić pliki gry na tych konsolach.

Niemniej jednak wydaje się, że wielu graczy rozwiązało problem z łącznością po prostu ponowne uruchomienie swoich konsol oraz routery internetowe. Ponowne uruchomienie systemu pozwoliłoby mu ponownie połączyć się z serwerami Call of Duty, co ostatecznie mogłoby naprawić błąd profilu w Warzone 2.0. Jednak wszyscy wiemy, że te poprawki nie są zbyt niezawodne, dlatego ważne jest, aby zapoznać się z innymi legalnymi poprawkami, o których wspomnieliśmy poniżej.

Usuń zapisane dane Modern Warfare 2 na konsoli

Usuwanie zapisanych danych [Screengrab by eXputer]

Pierwsza metoda jest dość prosta i można ją wykonać w konsoli do gier. Usuwanie zapisanych danych to coś, co zna prawie każdy posiadacz konsoli. Od czasu do czasu napotkasz problemy z pamięcią i ostatecznie usuniesz niektóre zapisane dane z gier, w które już nie grasz. Podobnie, gdy usuniesz zapisane dane Modern Warfare 2 lub Warzone 2.0 na swoim PS4/PS5 lub Xbox. Kończy się naprawieniem błędu „Twój profil został wylogowany” w Warzone 2.0.

Znaleźliśmy poprawkę z komentarza Reddit w subreddicie COD Warzone, a rozwiązanie zdziałało cuda dla wielu różnych graczy. Dlatego możemy zapewnić, że metoda jest wypróbowana i przetestowana i okazała się skuteczna dla większości graczy.

usuwanie zapisanych danych profil ps4 wylogowanie błąd napraw warzone 2.0
Zapisane dane MW2 [Screenshot by eXputer]

Powiedziawszy to, pozwól nam teraz poprowadzić Cię dalej jak usunąć zapisane pliki na PlayStation i Xbox. Jeśli grasz w Warzone 2.0 na PlayStation (PS4/PS5) następnie możesz wykonać kroki, które wymieniliśmy poniżej:

 • Zacznij swój PS4/PS5 i niech ładuje się wielu.
 • Na Twoim PS5 Kliknij Koło zębate Ikona (Ustawienia) w prawym górnym rogu ekranu. Do PS4możesz nacisnąć W górę przycisk na Pad kierunkowy i przesuń w prawo, aby dotrzeć do Ustawienia opcja.
 • w Ustawienia przewiń w dół i wybierz „Magazynowanie„.
 • Teraz z listy opcji kliknij „Zapisane dane„.
 • Będziesz teraz mógł zobaczyć wszystkie swoje zapisane dane z różnych gier.
 • Wyszukaj i wybierz „Nowoczesna wojna 2” (Strefa wojny 2.0), a potem Usuwać to.

Gdy to zrobisz, wyjdź z menu i ponownie uruchomić twój PS. Po ponownym uruchomieniu uruchom aplikację Call of Duty Warzone 2.0 i sprawdź, czy problem został rozwiązany. I zgodnie z naszą oceną nie będziesz już otrzymywać błędu „Twój profil został wylogowany”!

Z drugiej strony, Xbox użytkownicy mogą wykonać te kroki, aby naprawić błąd profilu w Warzone 2.0.

 • Włącz swój Xbox Konsola.
 • Wciśnij „Przycisk strony głównej” (przycisk Xbox), aby otworzyć plik boczne menu na twoim Xboksie.
 • Teraz wybierz „Moje gry i aplikacje” pod „Dom” przycisk.
 • Naciskać „Widzieć wszystko” w następnym oknie, które się pojawi.
 • Wybierać „Gry”, a następnie poszukaj Nowoczesna wojna 2 z listy gier.
 • Wciśnij „Przycisk MENU” (trzy poziome linie) po wybraniu Modern Warfare 2. Następnie z menu wybierz „Zarządzaj grą i dodatkami„.
 • Teraz na nowym ekranie będziesz mógł zauważyć „Zapisane dane” po lewej stronie.
 • Wybierz opcję, a następnie kliknij „Usuń wszystko„.

Ustaw czat głosowy na „Wszystkie lobby”

kanał głosowy gry warzone 2.0
Ustawienie kanału głosowego gry [Image Credit: eXputer]

Przeglądając ten sam Subreddit, udało nam się znaleźć jeszcze jedną poprawkę błędu „Twój profil został wylogowany” w COD WZ 2.0. Jeśli z jakiegoś powodu metoda usuwania zapisanych danych nie załatwia sprawy. Następnie możesz również wypróbować tę metodę. Niektórym graczom udało się naprawić błąd wylogowania z profilu, po prostu ustawiając czat głosowy na „Wszystkie Lobby„.

Nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia, dlaczego błąd dotyczy ustawienia czatu głosowego, ale my tylko próbujemy naprawić błąd, a ta metoda wydaje się działać płynnie. Więc bez zbędnych ceregieli, poprowadźmy cię dalej jak przełączyć czat głosowy na „Wszystkie lobby” na Twoim PS, Xboxlub komputer.

 • Biegać Call of Duty Warzone 2.0 na preferowanym systemie do gier.
 • Po załadowaniu gry przejdź do „Strefa wojny 2.0” menu.
 • Teraz kliknij „Ustawieniaikonę w prawym górnym rogu ekranu.
 • w Ustawienia menu, przejdź do Ustawień audio.
 • Przewiń w dół do sekcji „Kanały„.
 • Stąd wybierz „Kanały głosowe w grach” i ustaw na „Wszystkie Lobby„.
 • Ratować swoje zmiany i wyjdź z menu Ustawienia.

Następnie spróbuj ponownie dołączyć do poczekalni znajomego i ustawić się w kolejce do gry. Błąd „Twój profil został wylogowany” nie powinien się teraz pojawiać. Na tym kończymy kolejną legalną poprawkę błędu połączenia w COD Warzone 2.0.

Zaloguj się przy użyciu innego profilu

Na koniec jest jeszcze jedna rzecz, którą możesz wypróbować. Chociaż jesteśmy pewni, że po wypróbowaniu pierwszych dwóch metod błąd wylogowania z profilu powinien zostać naprawiony. Niemniej jednak, jeśli nadal ci to przeszkadza, możesz również szybko spróbować zmienić swój profil w Warzone 2.0.

Możesz to zrobić po prostu wylogowanie twojego rachunku bieżącego w twoim systemie gier. Wybierz inny profil/konto, a następnie uruchom na nim Warzeon 2.0. Sprawdź, czy błąd pojawi się ponownie, czy nie. Po uruchomieniu gry na drugim koncie przez chwilę wyloguj się z niego i wróć do głównego profilu.

Zaloguj się na konto główne i uruchom Call of Duty Warzone 2.0. Dołącz do znajomych i załaduj mecz. Błąd nie powinien się teraz pojawiać, ponieważ przełączyłeś konta i zalogowałeś się ponownie na swoje główne konto w COD Warzone 2.0.

Zakończyć

Masz to! Kompletny przewodnik dot Jak naprawić błąd „Twój profil został wylogowany” w Warzone 2.0. Błąd powinien zniknąć na dobre po wypróbowaniu wyżej wymienionych rozwiązań, zwłaszcza Zapisane dane oraz Metody Game Voice Channel. Możesz teraz wrócić do gry ze znajomymi i spróbować wygrać w Call of Duty Warzone 2.0.

Wystąpiło wiele błędów, które już niepokoiły pluton graczy Warzone 2.0. Napotkaliśmy błędy, takie jak niedziałający czat zbliżeniowy, błąd gracza odrzucanego przez twoją platformę oraz nie zapełniające się poczekalnie. Nieustannie jednak pracujemy, aby pomóc społeczności. Wyszukując legalne poprawki dla każdego typowego błędu w Warzone 2.0.

Call of Duty Modern Warfare 2 rozszerzył swój zasięg w zeszłym tygodniu, publikując długo oczekiwany Strefa wojny 2.0. Gracze mogą teraz tworzyć swoje najlepsze Załadunki składający się z najlepszych karabinów szturmowych, pistoletów maszynowych, snajperów i strzelb pasujących do ich stylu gry na nowej mapie Warzone 2.0 o nazwie Al Mazrah. Korzystając z porad i wskazówek najwyższego poziomu, możesz ulepszyć swoją rozgrywkę i bez wysiłku wygrywać gry ze znajomymi!

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik dotyczący usuwania błędów okazał się pomocny. Więcej artykułów informacyjnych związanych z Call of Duty Warzone 2.0 znajdziesz na eXputer!

Czy ten artykuł był pomocny?

Dziękuję! Podziel się z nami swoją opinią. ⚡

Jak moglibyśmy ulepszyć ten wpis? Proszę, pomóż nam. ✍