Warzone 2.0 wkrótce otrzyma statystyki, ale twoje obecne zabójstwa się nie liczą


Postać z Call of Duty Warzone 2.0 strzela do quada.

Obraz: Oddział Nieskończoności

Call of Duty Warzone 2.0 gracze wkrótce dostaną to, czego chcieli… w pewnym sensie. Rozpalona do czerwoności strzelanka online zyskuje na popularności Rekordy bojowe dzięki aktualizacji sezonu 01 Reloaded w połowie sezonu, która zostanie uruchomiona 14 grudnia. Brzmi dobrze. Ale haczyk polega na tym, że zaczyna się od nowa: żadne informacje z gier, które ukończyłeś przed tą datą, nie będą wliczane do twoich statystyk.

Tradycyjnie, wszystko, co robi Rekord walki, to rejestrowanie wyników twoich i innych graczy, w tym całkowitego czasu gry, współczynnika zabójstw/śmierci, serii zabójstw i innych statystyk rywalizacji oraz graczy byłem chcąc tego aby przybyć do Strefa wojny 2.0 od premiery gry w listopadzie. Jednak nowy blog Activision opublikowany dzisiaj na temat nadchodzącej łatki ujawnił, że niecierpliwie oczekiwana funkcja ma istotne zastrzeżenie.

„Rekord będzie prowadzony tylko od daty aktywacji i nie będzie zawierał statystyk od uruchomienia sezonu 01 do sezonu 01 Reloaded (od 16 listopada do 14 grudnia)” przeczytaj blog o aktualizacjach.

Kotaku skontaktował się z Activision w celu uzyskania komentarza.

Dla rywalizujących graczy ta wiadomość jest jak ciężki policzek — nic, co zrobicie do 14 grudnia, nie zostanie oficjalnie udokumentowane. Jeśli wyskoczycie z najbardziej imponującą serią zabójstw i nie ma żadnego rekordu walki, który mógłby to zapisać, czy w ogóle mieliście serię zabójstw?

Osobiście nie jestem pewien, czy ten jest tak zły, jak niektórzy fani robienie tego być. Ale rozumiem ich frustrację, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Combat Record jest typowym wydawnictwem Dorsz funkcja, której brakowało podczas premiery. To też nie pomaga Strefa wojny 2.0premiera była jedną z tegorocznych najbardziej niezdarny i zbugowany. Jak przyjemne, ponieważ gra jest darmowadobra wola fanów wyraźnie ma swoje granice.

Ale w ciemnym wieku między teraz a 14 grudnia, kiedy statystyki wreszcie zaczną być rejestrowane, możesz skupić swoją uwagę na przewidywaniu innych aktualizacji w środku sezonu Strefa wojny 2.0 dostaje się, jak np Liga Rakietowa-natchniony Strefa wojny Puchar z quadami. Lub możesz, wiesz, spróbować po prostu cieszyć się grą.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639636f100eb4e8598b290941b833f3e&url=https%3A%2F%2Fkotaku.com%2Fwarzone-2-combat-record-call-of-duty-update-activision-1849877296&c=14512250994064260057&mkt=fr-fr