Warzone 2.0 ukaże się w listopadzie.


Call of Duty ukaże się w listopadzie

Na dzisiejszym wydarzeniu Activision zaprezentowało to, co nazwało „przyszłością” Call of Duty”. Obejmowało to kolejne spojrzenie na nadchodzące Modern Warfare IIale równie ważne były pierwsze prawdziwe szczegóły dotyczące nowiutkiej Strefa wojny doświadczenie i jego mobilny odpowiednik.

Nazwany Warzone 2.0nowa wersja Battle Royale pojawi się 16 listopada na konsolach i komputerach PC i jest opisywana jako „w pełni odnowione doświadczenie i najbardziej ambitne wydanie w Call of Duty historia.” Mapa jest osadzona w fikcyjnym regionie pustynnym o nazwie Al Mazrah i będzie zawierała nowe funkcje, takie jak pojawianie się wielu kręgów, zmuszanie graczy do poruszania się w różnych kierunkach, a także wrogów AI i pewnego rodzaju tryb piaskownicy. Nowa Strefa wojny został zbudowany na tym samym silniku co Modern Warfare II.

Jeśli chodzi o mobilną iterację Strefa wojny, zostanie uruchomiony w 2023 roku, a Activision twierdzi, że 120-osobowa bitwa royale została „zbudowana dla urządzeń mobilnych” i będzie zawierać „wydarzenia, listy odtwarzania i treści specyficzne dla urządzeń mobilnych”. To powiedziawszy, będzie jakiś związek między dwiema wersjami Strefa wojny, jako „gracze mogą dzielić się wieloma funkcjami społecznościowymi i postępami krzyżowymi, umożliwiając wspólną przepustkę bitewną i nie tylko dla połączonego Call of Duty doświadczenie.”

To nowe Call of Duty era rozpocznie się od Modern Warfare II 28 października. Gra została oficjalnie zaprezentowana w czerwcu, a dzisiaj Activision podzieliło się nieco więcej na temat trybu wieloosobowego. Być może najbardziej godny uwagi jest zupełnie nowy tryb 3v3 o nazwie „raidy”, który według dewelopera „skoncentruje się na komunikacji i koordynacji zespołu, jak nigdy dotąd”. W grze pojawi się również tryb trzecioosobowy, zmieniający perspektywę dla zainteresowanych. Gracze, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży, już wkrótce będą mogli to sprawdzić: otwarta beta dla Modern Warfare II rozpoczyna się 16 września na PlayStation i 22 września na Xbox i PC.

Wszystkie te wydania pojawiły się w dziwnym czasie dla Call of Duty franczyzy, po słabym wydaniu Awangardabardzo publiczna sprzeczka między Microsoftem i Sony, a także bieżące problemy kulturowe i prawne Activision Blizzard.Źródło : https://techedgeict.com/2022/09/18/call-of-duty-warzone-2-0-will-be-released-in-november/